MobilShift

Disk-О Nedir

05.06.2019
152
Disk-О Nedir

Disk-О hizmeti; yeni bir bulut depolama servisinden farklı olarak varolan tüm bulut depolama servislerini tek bir klasörden yönetmenizi sağlayan, ücretli ve ücretsiz seçenekleri ie birlikte hem kişisel hemde işletmeler için çözüm sunan yeni bir bulut depolama yönetim servisidir.

Disk-О sayesinde, hesabınızın bulunduğu Dropbox, Google Drive, Bulut Mail.ru, Webdav, Yandex Disk, Box gibi, bulut depolama hizmetlerindeki alanlarınızı tek bir yerden kullanabilirsiniz.

Disk-О ile tüm bu hizmetleri almak için bilgisayarınıza bir uyguama kurmanız ve varolan servislere erişim hizmeti vermeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra ise, tüm bağladığınız bulut depolama hizmetlerinize bilgisayarınızdan, yerel bir klasör içinden erişim sağlamanız mümkün olabiliyor.

Disk-O hizmeti Ücretli mi?

Disk-O hizmeti sadece Bulut Mail.ru hizmeti için ücretsiz hizmet sunuyor, bu seçenekte sadece tek bir hesap bağlayabiliyorsunuz ve bunu kullanabiliyorsunuz.

disk o nedir

disk o nedir

Disk-O hizmetinden birden fazla bulut depolama hizmeti için yararlanmak isterseniz, bunun  için size birkaç seçenek sunulmaktadır, buna göre, aylık 2.29 dolar bir hizmet bedeli karşılığında desteklenen tüm bulut depolama hizmetlerini kullanabileceğiniz seçenek avantajlı olarak sunuluyor.

Eğer bulut depolama hizmetini işletmeler için düşünüyorsanız, işletme sürümünden yararlanabilirsiniz. Bunun için sunulan seçenekler ve cihaz sayıları https://disk-o.cloud/tr/#individuals syfasında yer almaktadır.

Birden fazla cihazda tüm verilerinize senkronize olarak erişim sağlayabilmenize olanak veren bu hizmet, bu amaçla veri kullanımı sağlayan ancak birden fazla serviste ayrı ayrı oturum açma ve yedekleme yapan kişi ve işletmeler için uygun bir seçenek olarak düşünülebilir.

Disk-O servisi hizmetleri, ücretlendirme ve çözüm paketleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgiyi resmi Disk-O sayfasından elde edebilirsiniz, bunun için resmi Disk-O sayfasını aşağıdaki link üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.