MobilShift

Discord Hesap Aç | Kaydol ve Giriş Yap

19.03.2020
30
Discord Hesap Aç | Kaydol ve Giriş Yap

Discord Hesap Aç

Discord online oyun severler için özel olarak hazırlanmış bir sohbet uygulamasıdır. Discord kullanabilmek için bir hesap açarak kaydolmalı ve sonra Discord giriş işleminizi yapmanız gerekmektedir.

Discord hesabı nasıl açılır, bu yazıda size Discord hesabınızı nasıl açabilirsiniz yardımcı olmak üzere resimli bir anlatım sunacağız. Discord giriş için ilk olarak Discord hesabı aç seçeneği ile yeni bir hesap oluşturmalınız yani resmi uygulama sayfasından kayıt olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki discord kayıt formunu doldurduktan sonra hesabınız açılacaktır.

Discord hesap açmak ve kaydolmak için, geçerli bir e-posta hesabınızın olması gerekmektedir, Discord hesap açma formunda doldurmanız gereken ilk alan e-posta adresi alanıdır. Discord hesabına kaydolmadan Discord giriş işlemi yapılmamaktadır. Discord Login.

Discord Kayıt

Discord giriş yapmadan önce hesabınız için bir kullanıcı adı seçimi yapmalısınız, ardından hesabınız için bir şifre belirlemelisiniz.

Discord hesap açma formunda bu alanları doldurduktan sonra, “Devam Et” butonuna basarak Discord Kayıt işleminizi bitirmiş olursunuz.

Diğer adımda karşınıza gelen sunucu seçme alanında hangi sunucu üzerinden iletişime geçmek istediğinizi seçerek Discord hesap açma işlemini tamamlamış olursunuz.

Discord Giriş

Discord kayıt ve Hesap açma işleminizi tamamladınız, artık hesabınızı açarken berlierlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile Disscord hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Discord Giriş Yapma

Discord kayıt formunda belirlediğiniz bilgileri ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra, uygulamanın arayüzünden birçok işlemi yaparak kullanabilirsiniz. Arkadaşlar ekleyebilir, gruplar oluşturabilir, farklı yetkilerle kişilere atama yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. zafer dedi ki:

  ben ali selam

 2. berkay dedi ki:

  iyi discord

 3. batuhan dedi ki:

  çokiyi

 4. sıla dedi ki:

  emir geldim

 5. sıla dedi ki:

  emir geldim
  nerdesin

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!