MobilShift

Discord Hesap Aç | Kaydol ve Giriş Yap

19.03.2020
594

Discord hesap açma ve kayıt olma işlemi nasıl yapılır? Discord giriş için e-posta ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Discord dc hesap açma ve kayıt olma için resimli anlatım mevcuttur.

Discord Hesap Aç | Kaydol ve Giriş Yap

Online oyun severler için özel olarak hazırlanmış Discord tercih edilen bir sohbet uygulamasıdır. Discord kullanabilmek için bir hesap açarak kaydolmalı ve sonra Discord giriş işleminizi yapmanız gerekmektedir. DC hesap açmak için gerekli bağlantıyı yazının sonunda bulabilirsiniz.

DC hesabı nasıl açılır

Bu yazıda size Discord hesabınızı nasıl açabilirsiniz yardımcı olmak üzere resimli bir anlatım sunacağız. Discord giriş için ilk olarak Discord hesabı aç seçeneği ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Resmi uygulama sayfasından kayıt olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki Discord kayıt formunu doldurduktan sonra hesabınız açılacaktır.

Öncelikle Discord hesap açmak ve kaydolmak için, geçerli bir e-posta hesabınızın olması gerekmektedir. Discord hesap açma formunda doldurmanız gereken ilk alan e-posta adresi alanıdır. Discord hesabına kaydolmadan Discord giriş işlemi yapılamaz. 

Discord Kayıt Olma

Giriş yapmadan önce Discord hesabınız için bir kullanıcı adı seçimi yapın. Ardından hesabınız için bir şifre belirleyin.

discord hesap aç

discord hesap aç

Hesap açma formunda bu alanları doldurun. Burada “Devam Et” butonuna basarak Discord Kayıt işleminizi bitirmiş olursunuz.

Diğer adımda karşınıza gelen sunucu seçme alanında hangi sunucu üzerinden iletişime geçmek istediğinizi seçin. Böylece Discord hesap açma işlemini tamamlamış olursunuz.

Discord Giriş

Discord kayıt ve Hesap açma işleminizi tamamladınız. Artık hesabınızı açarken belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile Discord hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Discord Giriş Sonrası

Kayıt formunda belirlediğiniz bilgileri ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra, uygulamanın ara yüzünden birçok işlemi kullanabilirsiniz. Arkadaşlar ekleyebilir, gruplar oluşturabilir, farklı yetkilerle kişilere atama yapabilirsiniz.

discord kaydol

discord kaydol

Discord DC hesabınızı açmak için burayı tıklayın

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. zafer dedi ki:

  ben ali selam

 2. berkay dedi ki:

  iyi discord

 3. batuhan dedi ki:

  çokiyi

 4. sıla dedi ki:

  emir geldim

 5. sıla dedi ki:

  emir geldim
  nerdesin

 6. Anonim dedi ki:

  ben enes

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.