MobilShift

Deezer ücretli mi

02.02.2017
39
Deezer ücretli mi

Deezer, internet üzerinden bilgisayardan, tablet veya akıllı telefon aracılığı ile müzik dinlemek için hizmet veren bir servistir. Deezer ücretli midir? Bu konuda merak ettiğiniz bazı bilgileri vermek istedik. Deezer nasıl kullanılır ve kullanırken herhangi bir ücret ödeyecek misiniz?

Deezer Nedir ne işe yarar?

Deezer, internet bağlantınızı kullanarak, veri tabanındaki müzikleri, web üzerinden, tablet yada akıllı telefonunuzdan dinlemenize olanak sağlar. Playlist oluşturabilir, başkalarının hazırladığı playlistleri dinleyebilirsiniz, beğendiğiniz parçaları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Deezer müzik dinleme konusunda oldukça gelişmiş özellikler sunar ve doya doya müzik dinleyebilirsiniz.

Deezer Ücretli mi?

Deezer, 3 farklı üyelik tipi sunuyor, Ücretsiz, PREMIUM+ ve Deezer Family isimli paketleri seçenek olarak sunmakta. Deezer’e üye olmak için bir ücret ödemenize gerek yoktur, dilediğiniz her türlü müziği dinleyebilirsiniz. Yani ücretsiz olarak Deezer servisinden yararlanabilirsiniz.

Ancak, Deezer size ücretli üyelikte sunar, bu paketleri satın aldığınızda ücretsiz üyeliğe göre daha avantajlı seçenekler sunulur.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.