MobilShift

Cep telefonu taksit | taksitle telefon alma yolları

10.02.2016
118
Cep telefonu taksit | taksitle telefon alma yolları

Cep telefonuna taksit gelecek mi?

Mobil cihazlar içinde akıllı telefonların sürekli yenilenmeleri gibi bir durum söz konusu Türkiyede aktif 70 milyon gsm kullanıcısı var ve bunların bir çoğu telefonlarını 1 yıl geçmeden yenilemekte. Yeni alınan bir telefonun ömrü en fazla 2 -3 yıl arasında değişmekte, bu durumda ise cep telefonu pazarında oldukça hareketli bir durum söz konusu.

Bu amaçla cep telefonlarına taksit uygulaması kaldırıldı ve peşin olarak satışına başlandı. kredi kartına taksit uygulaması bitsede kullanıcılar tarafından bir çok yöntem ile bu telefonlar alınabilmekte.

cep-telefonu-taksit

GSM firmaları taahhütlü olarak neredeyse her marka cep telefonunu, ücretleri faturalarına eklenmek suretiyle alınabilmekte.

Diğer bir yol ise bu amaçla bankalar tarafından verilen mini krediler, hatta bir çok teknoloji mağazası içinde, bu bankların çalışan elemanlarını görevlendirlerinide görmekteyiz.

Cep telefonlarını taksitle alabilmek için diğer bir yol ise beyaz eşya satan mağazalardan, senet karşılığı taksit ile almaktır, bu yöntem için telefon ücreti üzerine vade farkı ile karşılaşmanız da olası.

Cep telefonuna taksit son durum

 [notification type=”notification_info” ]Şubat -2016 tarihi itibariyle Cep telefonlarına taksit uygulaması başlamadı.[/notification]

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.