MobilShift

Bombom 337 kayıt ol

24.05.2015
33
Bombom 337 kayıt ol

Bombom kayıt işlemi  nasıl yapılır, Bombom kayıt olmak için gerekenler nelerdir? Oyun merkezi olan 337 sitesine nasıl kayıt yaparak oturum açabilirim?

Bombom kayıt olmak oldukça kolaydır ve aşağıdaki formu doldurduktan sonra hesabınıza hemen oluşturulur ve oyun oynamaya başlarsınız. Bombom 337 için kayıt olmadan ana sayfada bulunan bazı sosyal hesaplardan da giriş yapabilirsiniz. Bu hesaplar, Facebook, Gmail, Yahoo, Twitter yada Windowslive hesaplarınızı kullanarak ayrıca kayıt olmadan da giriş yapabilirsiniz.

Bu hesaplara sahipseniz, ana sayfadan giriş yapmak istediğiniz hesap türüne tıklayarak, o hesaba ait bilgilerinizi girerek oturum açabilirsiniz.

Bu hesaplara sahip değilseniz yada bu hesaplarla giriş yapmak istemezseniz, aşağıdaki sayfadan yeni bir kayıt işlemi yapmak durumundasınız, Bombom kayıt için, yapmanız gerekenler basittir. İlk olarak bir kullanıcı adı seçtikten sonra, giriş için bir şifre ve geçerli bir e-posta hesabı bilginizi de girdikten sonra Bombom hesabınız açılmış olacaktır.

Bombom kayıt olmak için tıklayınız

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.