MobilShift

Blippar nedir | Nasıl kullanılır | Ne işe yarar

24.06.2016
64
Blippar nedir | Nasıl kullanılır | Ne işe yarar

Blippar nedir?

2016 yılı için en popüler uygulamalardan birisi de Blippar olabilir, yeni ve eğlenceli olması yanında, farklı tarzı ile öne çıkan bir uygulama Blippar. Android ve İos sürümleri olan ve Türkçe olarak hizmet veren Blippar tam olarak nedir ve ne işe yarar? Blippar ile neler yapabilirim, nasıl kullanabilirim? Blippar hakkında merak ettikleriniz bu yazıda.

Blippar ne için kullanılır?

Blippar mobil cihazınızın kamerası ile kullanabileceğiniz ve etrafınızda ki hemen hemen herşeyin resmini çekerek, bunlar hakkında bilgiler, detaylar, alakalı eğlenceli içeriklere örneğin oyunlara veya özel tekliflere ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.

Blippar nasıl kullanılır?

Blippar uygulaması kullanımı, birçok uygulama içinde belki de en kolay olanıdır, hiçbir üyelik veya kayıt gerektirmez, uygulamayı indirmeniz yeterlidir, Blippar uygulamasını indirmekte tamamen ücretsizdir. Blippar kullanımı, uygulamayı kurduktan sonra, kameranız uygulama içinde aktif olur ve sizin yapmanız gereken şey sadece kamerayı, merak ettiğiniz bir nesneye doğru tutmak ve Blip’lemek olacaktır.

blibbar-nedir-1

Blipleme’ye başlamak için uygulamanın açılmasını bekleyin, ardından aktif olan kamerayı, herhangi bir nesneye doğru tutun, ve ardından bekleyin, yapmanız gereken tek şey bu.

blibbar-nedir-2

Blippar uygulamasını kurduğunuzda size ilk olarak neler yapmanız gerektiği, slayt şeklinde anlatılacak ve daha fazla fikir sahibi olacaksınız, yönergeleri okuyarak kendiniz keşfedebilirsiniz.

blibbar-nedir-3

Blippar uygulaması, doğrultuğunuz nesneyi bulma ve size bazı özellikleri önerme konusunda oldukça başarılıdır, Blippar uygulamasına her geçen gün yeni nesneler eklenmektedir, dilerseniz Twitter üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

blibbar-nedir-4

Blippar tamamen ücretsiz bir uygulamadır, Blippar Türkçe olarak ta hizmet vermektedir, Blippar uygulamasını Android telefona indirmek için Google Play mağazsına direk linki aşağıda bulabilirsiniz.

blibbar-nedir

Blibbar Android Uygulamasını İndir

Blippar İos uygulamasıda bulunur, İos cihazlarda İphone, İpad gibi İos cihazlarda çalışan sürümü için aşağıdaki resmi İtunes resmi indirme linkini kullanabilirsiniz.

blippar-ios-indir

Blippar İos uygulamasını indirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.