MobilShift

Bitmoji Whatsappta Nasıl Kullanılır

14.07.2017
251
Bitmoji Whatsappta Nasıl Kullanılır

Bitmoji WhatsApp’ta nasıl kullanılır?

Bitmoji bildiğiniz gibi, kendi emojinizi yaratabilmek için kullanılan bir servistir, Bitmoji servisi Snapchat tarafından üretilmiş ve  ve kullanıma sunulmuştur. Bitmoji tam anlamıyla sıfırdan kendi emojiinizi yaratabilmenizi sağlar.

Bitmoji, yazışmalarda emojiler kullanmayı sevenler için eğlenceli bir hizmettir. Bitmoji , emoji hazırlamanızı  sağlayan güzel bir servistir.  Bitmoji kullanabilmek için Bitmoji hesabı açmanız gerekiyor ya da Snapchat hesabınız varsa bununla giriş yaparak bitmedi hesabını kullanabiliyorsanız.

Bitmoji tamamen görsel şekillerden oluşan kendi emojinizi yaratarak kayıt edebilmenizi ve daha sonra bunu kullanmanızı da sağlar. Daha sonra bu Emojileri isterseniz farklı platformlarda da kullanabilirsiniz bu platformların başında da WhatsApp gelmektedir WhatsApp uygulamasında bu Bitmojileri yani, kendi ürettiğiniz Bitmojileri kullanabilirsiniz bunun için WhatsApp varsayılan  klavyesi yerine Bitmoji klavyesini ekleyerek buradan hesabınıza bağlanarak yarattınız emojiilerde rahatlıkla kullanabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.