MobilShift

Bitmoji Android & Google Play | İphone için İos

13.07.2017
81
Bitmoji Android & Google Play | İphone için İos

Bitmoji Androşd ve İos Uygulamaları

Bitmoji, Android ve İos cihaz gereksinimleri, indirme linkleri ve çalışma platformları hakkında bilgiler içeren yazımızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Bitmoji nedir ve ne işe yarar daha önce bahsetmiştik, şimdi Bitmoji uygulamasını hangi sistemlerde ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz, ondan biraz bahsedelim.

Bitmoji bir uygulama, Android ve İos ile çalışan cihazlarda kullanılan bir mobil uygulamadır. Bitmoji için uygulamayı indirmeli ve bir hesaba sahip olmalısınız. Bitmoji nedir ve ne işe yarar hakkında bilgi isterseniz, aşağıdaki yazıdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bitmoji nedir & Ne demek | Nasıl Kullanılır

Bitmoji Android

Bitmoji Google Play mağazasından Android ile çalışan cihazlarda kullanılabilir. Android cihazlar içinGereken Android sürümü ise, 4.1 ve üzeri. Yani Android 4.1 üzerinde çalışan bir mobil cihaza sahipseniz, uygulamayı indirebilirsiniz. Bitmoji Android sürümünü resmi Google Play mağazasından indirebilirsiniz. Bitmoji Android uygulaması Google Play mağaza linki aşağıda bulunmaktadır.

google Play logo

Bitmoji İphone için İos

Bitmoji uygulaması İphone cihazlarda da çalışır, Apple Store mağazasından İos için indirebilirsiniz. Bitmoji uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun için bir hesaba sahip olmalısınız ve giriş yapmış olmanız gerekli.

Bitmoji uygulamasını, iOS 9.0 ve üstü çalıştıran; iPhone, iPad, and iPod touch cihazlarda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Resmi indirme linki ise aşağıda yer almaktadır.

apple store logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.