MobilShift

Bip Hesap Silme

08.11.2016
9
Bip Hesap Silme

Bip hesabı açtınız ve kayıt oldunuz ama artık kullanmak istemiyorsunuz kolayca silmeniz mümkündür. Peki Bip hesabınız nasıl kapatacaksınız bu konuda yardıma ihtiyacınız mı var? Bip hesap kapatma için yapmanız gerekenler nelerdir? Bip hesabınızı sadece saniyeler içinde kapatarak hesabınızı silebilirsiniz. Bip hesap kapatma işlem adımlarını aşağıdan takip ederek uygulayabilirsiniz.

Bip Hesap Silme İşlemi

Bip hesabınıza giriş yaparak ayarlardan hesabınızı silmeniz mümkündür, bu işlem size resimli olarak ve uygulamalı olarak anlatılacaktır, Bip hesabınızı kapatarak tamamen silmek için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

Bip hesabınıza giriş yapmak için uygulamaya giriş yapınız, Sol bölümde yer alan üç çizgiye dokunarak sol bölümdeki açılır menüyü aktif hale getiriniz. Bu menüden “Ayarlar” kısmına gelerek dokunun ve ayarlara gelin.

Bip ayarlar bölümünde bir çok ayar yapmanıza olanak veren seçenek bulunur, bu bölümden “Hesabım” seçeneğine dokunun ve Bip hesap ayarları bölümüne gelin.

Bip hesabım bölümünde bulunan “Hesabımı Sil” seçeneğine dokunun.

Bip hesabınızı silmek üzereyseniz şeklinde bir uyarı alacaksınız, hesabınızı silmeye devam etmek için, yeşil tik bulunan butona dokunun, bu işlem sonrasında Bip hesabınız silinmiş olacaktır.

Bip hesabınız silinecektir, Bip uygulamasını kullanmayı düşünmüyorsanız uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız gerekmektedir. Tekrar hesap açmak isterseniz hesap açma işlemlerini tekrar uygulamanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!