MobilShift

Bilgisayardan android yönetme ve kullanma

08.02.2016
147
Bilgisayardan android yönetme ve kullanma

Bilgisayardan android telefonu kullanma

Bilgisayarınızdan Android sürücüsü olan herhangi bir marka telefonunuzu yönetebilirsiniz. Telefonunuza hiçbir uygulama yüklemeden, bilgisayarınızdan hemde mouse ile telefonunuzun içeriğine istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. telefonunuzu bilgisayardan kullanmak için yapmanız gerekenler ise aşağıda resimli olarak anlatılmaktadır.

Bilgisayardan Android cihaz için gerekenler

Bilgisayarınızdan Android işletim sistemine sahip bir telefonu kullanmak için, ilk olarak Chrome tarayıcısına ve bu tarayıcı üzerinde çalışan Vysor indir isimli bir eklentiye ve bir Universal Windows ADB Driver ‘a ihtiyacınız olacak.

Abd Sürüsünü indirin ve kurun.

bilgisyardan-android-telefon-1

Google Chrome Vysor eklentisini kurun

bilgisyardan-android-telefon-2

Gerekli bileşenler bilgisayarınıza yükleyiniz, ardından mobil cihazınızda usb ayıklama modunu aktifleştirin ve ardından Chrome üzerinden Vysor eklentisini çalıştırın.

Karşınıza çıkan Vysor eklentisinde Usb ile cihazı bağladıktan sonra,cihaz gözükecektir, bu arada telefonunuzda bir izin gerekirse bu izni verin.

  bilgisyardan-android-telefon-3

Son olarak Bilgisayarınızdan, Android telefonunuz karşınıza gelecektir ve tek yapmanız gereken şey telefonunuzu Mouse ve Klavye ile rahatlıkla kullanabileceğinizdir.

 Mouse sağ ile tıkladığınızda Ana ekrana dönersiniz, diğer telefonunuzda parmak ile yapmış olduğunuz her hareketi ve işlemi Mouse yardımı ile kolayca yapabilirsiniz.

bilgisyardan-android-telefon-4

Dilerseniz, ekranın üstünde bulunan ekran resmi çekme, yenileme, Klavyeyi açma ses açma ve kapatma işlemlerini yapabilirsiniz.

Vysor uygulamasından çıkmak için üst bölümde bulunan kapatma işaretine tıklayın.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.