MobilShift

Bilgisayardan Android cihaza Uygulama Oyun yükleme

16.08.2015
56
Bilgisayardan Android cihaza Uygulama Oyun yükleme

Bilgisayardan Android cihaza Uygulama Oyun yükleme

Bilgisayardan cep telefonuma uygulama kurabilirmiyim, bilgisayardan cihaza uygulama indirme nasıl oluyor? Pc üzerinden Android cep telefonuna uygulama nasıl kurulur? Cihazın internete bağlı olmasına gerek var mı? Android bir cihaza nasıl uygulama indirebilirim?

Bir bilgisayardan Android cihazınıza uygulamayı bilgisayardan da yüklemeniz mümkündür, bunun için ortak Google hesabınızdan oturum açmış olmanız yeterlidir. Google hesabı, Google Play mağazasından uygulama yüklemek için gerekli bir hesaptır. Android cihazınızda Google Play hesabınız olmadan uygulama yüklemesi yapamazsınız. Android yüklü mobil telefonunuza Google hesabını bağlamanız gereklidir, bu şekilde ancak Google Play hesabınızı kullanabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden Google Play mağazasından uygulama yükleme

Cihazınızda kullandığınız Google yani Gmail hesabınız ile oturum açtığınızda, iki cihaz senkronize olur ve bilgisayarınızdan Google Play mağazasını ziyaret ettiğinizde de cihazınız burada görünür. Birden fazla cihaz aynı anda senkronize olabilir, örneğin hem bir mobil telefonunuza, hemde tablete aynı Google Hesabınız ile bağlanabilirsiniz.

bilgisayardan-oyun-uygulama-yükleme
Google Play mağazasını ziyaret ederek, [https://play.google.com/store]bir uygulamayı incelediğinizde, alt kısımda, cihazlarınız listelenir, cihazınızı seçerek uygulamayı yükle butonuna bastığınızda, uygulama mobil cihaza yüklenmeye başlayacaktır. Bu işlem için, mobil cihazınızda bir internet bağlantısı olması gereklidir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.