MobilShift

Bigo Live Hesap Silme

24.08.2017
308
Bigo Live Hesap Silme

Bigo Live hesap silme ve kapatma işlemi nasıl yapılır? Bigo Live hesabınız var, kapatmak için neler yapmanız gerektiğine dair bilgiye ihtiyacınız varsa, bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Bigo Live Stream canlı yayın uygulamasında hesap silme için yapılması gerekenler resimli bir şekilde anlatılacaktır.

Bigo Live Hesap silme işlemi

Hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız, yani hesap erişiminiz olmalı, eğer şifrenizi ya da kullanıcı adınızı unuttuysanız, ilk olarak şifrenizi sıfırlamalı ve yeni bir şifre almalısınız. Bundan sonra hesabınıza giriş yaparak, aşağıda anlatılan işlemleri uygulayarak Bigo Live hesabınızı silebilirsiniz.

Bigo Hesap girişiniz eğer sosyal medya uygulamaları ile yapılmış ise, yani bir telefon doğrulaması yapılmamış ise, Bigo içinden yapılamaz. Bu durumda bağlı hesap üzerinden verdiğiniz bağlantı ve izinleri kaldırarak hesap silme işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu işlem aşağıda resimli olarak anlatılmaktadır.

Bigo Live hesabınıza girdiğinizde “Ben” kısmından  “Ayarlar” bölümüne dokunun. Burada Bigo ayarlarının yapıldığı bir bölüm yer almaktadır.

Bigo ayarlarında, “Bağlı Hesap” bölümünde girişte kullandığınız hesap kısmında “Korunmamış” ibaresini görürsünüz, bu Bigo hesabınızın bağlı olduğu, sosyal medya hesabınızı belirtir.

Bu örnekte girişte “Google” hesabı kullanılmış ve bu sebeple burada dokunarak hesap bilgilerine giriş yapıyoruz.

Bu alanda yazan “Bağlantıyı kes” seçeneğine dokunarak, var olan hesap ile bağlantısını keserek, Bigo hesabınızı silmiş olursunuz.

Aynı zamanda, bağladığınız hesabınızdan vermiş olduğunuz izinleri silerek, bağlantıyı kaldırabilirsiniz. Aşağıda Google bağlı uygulamaları nasıl silebileceğiniz hakkında yazmış olduğumuz makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Eee dedi ki:

  Numara nasıl siliniyor peki?

 2. Anonim dedi ki:

  Aynen nasıl silinir

 3. Anonim dedi ki:

  29 level hasabimi nasil bulurum

 4. Anonim dedi ki:

  Numara nasıl.siliniyor var mı bilen

 5. Anonim dedi ki:

  35 leveli hesabimi alamiyorum nsl alacam yardimci olabilirmisiniz

 6. Anonim dedi ki:

  Telefon numarası nasıl siliniyor

 7. Kadir dedi ki:

  Numara nasıl sîlinicekki

 8. Anonim dedi ki:

  Numaranın nasıl silinecegını buldum mu?

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.