MobilShift

b612 nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

30.11.2018
394
b612 nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

B612 Uygulaması Nedir?

Bu uygulama ile resimleriniz ve videolarınıza efektler, çizimler ve eğlenceli çıkartmalar yapabilirsiniz. b612 uygulamsı eğlence amaçlı bir uygulama olup, resm galerisinden ya da yeni çekeceğiniz bir resim veya video için 1.500 den fazla çıakrtma ve efekt sunar. Şimdi b612 uygulaması hakkında biraz bilgi verelim sizlere, ne amaçla kullanılır ve nasıl kullanılır gibi.

B612 Özellikleri Nelerdir?

Bu uygulamada ile 1.500 den fazla çıkartma bulunur, bunları dilediğiniz gibi kullanabilir, çektiğiniz resimlerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında yüz boyama gibi efektler sayesinde resimlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

B612 Uygulamasında efektler ve çıkartmalar dışında, resim efektleride bulunur, bunlar resim parkaklık ayarları, bir video çekmek gibi çizebilirsiniz çeşitli çizim efektleri, tek dokunuşla mükemmel bir cilt yapabilirsiniz.

b612 uygulaması nedir

Çekeceğiniz bir portre fotoğrafın üstünde yüz ile ilgili olarak bir çok değişiklik yaparak, efektleri uygulayabilirsiniz. Bir yüzde bulunan tüm efektleri farklı farklı detaylı olarak uygulayabilirsiniz.
Çekeceğiniz selfie görüntüsü üzerinden, kaşlar, kirpikler, yüz ve dudak şeklinden boyasına kadar her ayrıntı için efektler yer almaktadır, bunları çekeceğiniz bu resim üzerinde deneyerek kullanabilirsiniz.

B612 Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için, ilk olarak bir giriş işlemi yapmanız gerekir, dilerseniz Facebook veya Line hesabınız ile “Giriş” yaparak kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu adımı “Skip” seçeneği ile geçebilir ve uygulamanın içine giriş yapabilirsiniz.

b612 uygulaması nedir

Facebook seçeneği ile giriş yaptığımızda karşınıza gelen alanda, B612 uygulaması için sizden bazı izinler isteyecektir, bu izinler vermek için “Devam Et” butonuna dokunun ve uygulamayı açın, daha sonra hemen efektleri vermeye başlayabilirsiniz.

b612 facebook giriş

Ekranda resim veya video çekebileceğiniz bir alan çıkar, buradan yeni bir resim çekebilir ya da varolan resimlerinizi galeriden ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz resimleri editlemek için, resim altında yer alan  menülerden yararlanacağız.

Bu kısımda 4 adet menü yer alır, bunlar geri dönme, resim boyu, editleme ve paylaşma menüleridir. Bu menülerin altında, efektler vermeye yarayan farklı alt menüler yer alır, efekt vermek istediğiniz menü için üzerine dokunabilirsiniz.

b612 uygulama efektleri

B612 uygulamasından yer alan menülerde yer alan, bu alt menüden ise, yüz hatları yanaklar, dudaklar, göz rengi, kaş ve kirpik gibi detayları değiştirebilir, dolgunluk verebilir ya da renk ayarlaması yapabilirsiniz. İşlemi tamamladığınızda sağ üstteki tik işareti ile değişiklikleri uygulayabilir veya sol taraftaki çarpı ile değişiklikleri iptal edebilirsiniz.

b612 uygulaması efektleri

B612 uygulaması ile resmin dtandart ışık ve kontrast ayarlarını da düzenleyebilirsiniz. Bu menüden resim ile ilgili olarak kontrast, ışık vb ayarları yapabilirsiniz.

b612 uygulaması efektleri

Son olarak, resim üzerine emojiler ve çıkartmalar eklemek için bu alt menüyü kullanabilirsiniz. Bu alanda 1.500 den fazla efekt yer alır, dilediğiniz bir çıkartmayı bu alandan seçerek düzenlediğiniz resme uygulayabilirsiniz.

b612 uygulaması efektleri

B612 Uygulamasını Mobil Cihaza İndirme

Uygulamanın hem Android hemde İos cihazlarda çalışmak üzere iki sürümü mevcuttur. B612 uygulamasını indirmek için aşağıdaki resmi indirme linklerini kullanabilirsiniz.

google play logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.