MobilShift

Azar’da Son Görülme Var mı?

20.02.2019
197
Azar’da Son Görülme Var mı?

Dünyada ve Türkiye’de pek çok kişi tarafından kullanılan Azar’da kullanıcıların merak ettikleri bir konuda, “son görülme” olayı  var mı? Varsa nasıl görebilirim ya da kapatabilirim? Azar son görülme kapatma nasıl gerçekleşiyor? Azar son görülme ayarları nasıl yapılır?

Bu yazımızı Dünya’nın birçok ülkesindeki kullanıcılarla görüntülü konuşmanıza olanak sağlayan Azar uygulamasının son görülme özellikleri hakkında bir bilgilendirme yazısı yazmak üzere hazırladık. 

Şimdi, en çok merak edilen özelliği olan Son görülme özelliğine bir bakalım.

Azar’da son görülme var mı?

Azar son görülme var mıdır?  

Azar son görülme var mıdır?

Azar güvenli bir şekilde insanlarla görüntülü konuşma yapmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Kişisel bilgileriniz güvenli bir şekilde uygulama içerisinde kalır. Uygulama içerisinde değerli taş alabilir ve ücretsiz değerli taş kazanabilirsiniz. Güvenliğiniz için görüştüğünüz kişilere asla kişisel bilgilerinizi vermemelisiniz.

Azar görüntülü sohbet uygulamasında son görülme özelliği bulunmamaktadır. Peki Azar görüntülü sohbet uygulamasında ki özellikler nelerdir?

Son görülme diye bir hizmet henüz Azar Chat uygulamasında bulunmamaktadır, kullanıcıların merak ettikleri bi rkonu olan son görülme belki yakın zamanda kullanıcılara sunulur.

Azar Chat Uygulaması Özellikleri

  • Veri kullanılabilen bütün cihazlarda görüntülü sohbet uygulaması Azarı kullanabilirsiniz.
  • Uygulama içerisindeki filtreler ile görüntülü konuşmalarınızı renklendirebilirsiniz.
  • Yabancı kullanıcılar ile sohbet edeceğiniz zaman uygulama konuşmaları çevirecektir.
  • VIP özelliği ile arka kamerayı kullanabilir, reklamları kaldırabilir ve istediğiniz zaman kullanıcı adınızı da değiştirebilirsiniz.

Uygulama Web sitesi;

Azar hesap açma ve giriş için tıklayın.

ETİKETLER: , , ,
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.