MobilShift

Avea 4.5 G ye geçiş

31.03.2016
5
Avea 4.5 G ye geçiş

Avea 4.5G nasıl geçiş yapabilirim?

Türkiyede 4.5g için hazır ve yüksek hızda mobil internete sahip olmak isteyenler hemen 4.5g hizmetinden yararlanmak istiyor, Avea veye yeni ismi ile Türk Telekom Avea 4.5 G hizmetinden yararlanmak için yapmaları gerekenler neler?

Türk Telekom Avea 4.5G hizmetine geçiş yapma

Öncelikle hattınızın ve sim kartınızın 4.5G hizmetine uyumlu olması gerekmektedir, bu sebeple bu hazırlıkları yapmış olmalısınız, konudan haberdar değilseniz veya hattınızın 4.5g uyumunu bilmiyorsanız kolayca öğrenebilirsiniz.

Avea 4.5G sorgulama

Sorgulama işlemi sms ile yapılabilir yada Web üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için Avea 4.5G sorgulama sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Türk telekom 4.5G talep

4.5g hizmetinden yararlanmak için talebiniz olmalıdır, bu sebeple Türk Telekom resmi sayfasından bir talep oluşturmalısınız, sadece telefon numaranızı girerek 4.5G talebinizi iletebilirsiniz.

avea-4.5g-açma

4.5G hizmetinden yararlanmak için sim kartınızında uyumlu olması gerekmektedir. Eğer sim kartınız 4.5G uyumlu değil ise, en yakın Türk Telekom mağazasından, 4.5G uyumlu sim kartınızı edinebilirsiniz.

Türk telekom 4.5G aktifleştirme

Türk telekom 4.5G hizmetini aktif etmek isteyen müşteriler, 4.5G İZİN yazarak veya 4.5G yazarak 5555 nolu numaraya kısa mesaj atarak, teleplerini iletebilirler, bu işlem 4.5G hizmeti için onay vermeniz anlamına gelecektir ve 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle Yurtiçi 4.5G servisleri aktif hale gelmiş olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!