MobilShift

Asus Zenfone 3 Sim Kart Takma

24.06.2017
144
Asus Zenfone 3 Sim Kart Takma

Asus Zenfone 3 Sim Nasıl Takılır?

Asus Zenfone 3 sim kartı nasıl takabilirim? Cihaza sim kart takma işlemlerini resimli olarak anlatalım. Asus Zenfone 3 modeline sim kart takmak için gerekli olan işlemleri yapabilmek için yazdığımız yazıyı okuyabilir ve görsellerden yararlanabilirsiniz.

Asus Zenfone 3 modeli, Mikro sim kartı destekler. Sim boyutları ve türleri için aşağıdaki görselden yararlanabilirsiniz.

[toggle title=”Sim Kart çeşitleri”][/toggle]

Cihaza uygun sim kartınızı mobil operatörünüzden edinebilirsiniz. Şimdi Asus Zenfone 3 modeline sim takma işlemi nasıl yapılır anlatmaya başlayalım. Cihazın sim kart yuvası cihazın sol yan bölümünde bulunur ve bir sim kart tepsisi içinde yer alır. Bu tepsiyi çıkarabilmek için, kutu içeriğinden çıkan aparatı yada bir metal ataç ucunu kullanabilirsiniz.

Sim Kart takma aparatı şu şekillerde olabilir.

[toggle title=”Sim Kart Sökme Aparatı”][/toggle]

Asus Zenfone 3 Sim Kart takma anlatımı

Cihaza sim kart takmadan önce kapatınız ve aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

Asus Zenfone 3 sim kart tepsisini çıkarmak için yandaki küçük deliğe aparatı takın ve hafifçe bastırın, ardından tepsi boşa çıkacaktır, elinizde tepsiyi tamamen boşa çıkarın. (Şekil 1.)

Şekil 1. Asus Zenfone 3 sim Kart sökme

Cihaz çift sim kartı ise, sim 1 soketine sadece Sim kart takabilirsiniz. Ancak sim 2 yuvasına sim kartı dikey yada SDkartınız varsa Sd kartınızı yuvasına oturacak şekilde takabilirsiniz. (şekil 2.)

Şekil 2. Asus Zenfone 3 Sim kart takma

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.