MobilShift

Arkadaşım nerede Android

10.02.2016
22
Arkadaşım nerede Android

Arkadaşım nerede Uygulaması

Android uygulaması için hazırlanmış olan Arkadaşım nerede? uygulaması ile arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. arkadaşım nerede uygulaması ile uygulamanın yüklü olduğu kişiler birbirlerini ekleyerek, harita üzerinde yerlerini görmeleri mümkündür.

Arkadaşım nerede uygulaması ücretsiz olarak lokasyon paylaşımı yapabileceğiniz bir uygulamadır. Arkadaşım nerede uygulamasını aşağıdaki linkten yükleyebilirsiniz.

Arkadaşım nerede uygulamasını yükledikten sonra, kısa bir form doldurarak, Hesap oluşturmalısınız. buraya bir telefon numarası, kullanıcı adı ve şifre belirleyerek, son olarak bir iletişim için gerekli e-posta adresi girin ve “Kayıt ol” butonuna dokunun.

arkadaşım-nerede-android-1

Arkadaşım nerede uygulamasını açtınız, artık kendi lokasyonunuzu belirleyin, artık harita üzerinde yerinizi belirlediniz, şimdi dilediğiniz bir kişinin lokasyonunu da buraya ekleyerek harita üzerinde takibi sağlayabilirsiniz.

arkadaşım-nerede-android-3

Arkadaşım nerede uygulamasındaAcil durumlar içinde irtibata geçilecek kişileri belirleyeceğiniz kişi ekleme bölümüde bulunur.

arkadaşım-nerede-android-2

Arkadaşım nerede uygulaması indir (Google Play)

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.