MobilShift

Apple İphone Facetime ücretlimi

20.05.2016
170
Apple İphone Facetime ücretlimi

Apple ürünlerinde kullanılan Facetime görüntülü arama özelliği için merak edilen konulardan bir tanesi de bu uygulamanın ücretli olup olmadığıdır. Facetime ücretli mi? Kullanıcılar, IOS cihazlardan, iPhone’dan Facetime kullanarak görüntülü arama yaptıklarında ekstra bir ücret ödeyip ödemeyecekleri konusunda kararsız kalmaktadırlar.

iPhone Facetime Ücreti

iPhone, IOS Facetime uygulaması, internet bağlantınızı kullanarak, görüntülü görüşme imkanı sağlamaktadır, mobil operatörler tarafından herhangi bir müdahale sağlanmadan, sadece telefonunuzdan, internet bağlantınızı kullanır ve bu sebeple internet bağlantınızı kullanır ve ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmez.

apple-facetime-ücretlimi

iPhone Facetime uygulaması Wi-Fi ve Hücresel yani mobil veriyi kullanarak internete bağlanır ve Rehberinizde yer alan kişileri bu şekilde arayarak görüntülü sohbet etmenizi sağlar, eğer internet ile ilgili bir kota aşımı sıkıntınız yoksa, dilediğiniz kadar iPhone’da bulunan Facetime uygulamasını kullanarak görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Apple Facetime uygulamasına internet bağlantınızın yeterli geldiği ölçüde ücretsiz kullanabilirsiniz. Apple Facetime sizden herhangi bir ücret talep etmez.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.