MobilShift

Android virüs temizleme uygulamaları

13.03.2017
152
Android virüs temizleme uygulamaları

En iyi Android virüs temizleme aracı hangisi? Mobil cihazlar için kullanabileceğiniz “Antivirüs” uygulamaları hangileri? En iyi güvenlik yazılımlarına bir göz atalım. Android kullanıcıları iyi bilirler, her geçen gün yeni bir uygulama ile tanışıyoruz, ve telefonumuza bir uygulama yüklediğimizde, bilmeden bir çok izni de vermiş oluyoruz.

Özellikle kişisel güvenliğimiz için, telefonlarda yer alan özellikle kamera ve mikrofon gibi donanımlara, rehberimize ve mesajlarımıza erişim izni vermek durumunda kalıyoruz. Bu durum özellikle zararlı yazılımlar ve üçüncü parti yazılımlar ile telefonumuza uzaktan erişim gibi kullanım olanakları sağlayabiliyor.

Günümüzde kişisel verilerin gizliliği gibi konular oldukça önem arz ediyor ve bu konuda çok dikkatli olmak gerekiyor, özellikle telefonumuzda mutlaka bir virüs uygulaması bulundurmak gerekli, bu sebeple bizlerde güvenli bulduğumuz ve kullanım açısından tercih edilen popüler Android virüs uygulamalarından bazılarını sizler için derledik.

En iyi Android Virüs Temizleme Uygulamaları

2017 yılında Android kullanıcılarının en çok tercih ettikleri Virüs yazılımları, telefonunuzu ve sizi bir çok tehlikeden koruyacaktır. Android virüs temizleme uygulamalarından en popüler olanları aşağıdaki listeden bulabilirsiniz, dilediğiniz Android virüs temizleme araçlarından birine tıklayarak yada dokunarak Google Play üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

Norton Güvenlik yazılımı

Android virüs temizleme

Norton mobil virüs

Avast Mobil güvenlik uygulaması

android virüs temizleme

Avast Mobil Güvenlik

Avast Mobil Güvenlik

android virüs temizleme

Avast Mobil güvenlik

Kaspersky Mobil Güvenlik

android virüs temizleme

Kaspersky Virüs temizleme

Eset Mobil Güvenlik

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.