MobilShift

Android Televizyonlar

29.03.2015
209
Android Televizyonlar

Android Televizyonlar

Android Televizyon var mı? Android televizyonlar piyasada ne kadar ve ne zaman çıkar gibi soruları merak ediyorsanız cevabı tabiki evet.  Android çıktığı ilk günden bu yana o kadar çok gelişti ve kullanım alanı genişledi ki, artık sadece akıllı telefonlarda değil, akıllı saatlerden, motorlu araçlara kadar birçok cihazda kendine yer edinmeye başladı. Bu yeniliklerden nasibini alan teknolojik cihazlardan biriside Akıllı Televizyonlar.

Android Akıllı televizyonlar

Smart TV olarak hayatımıza giren, bu akıllı televizyonlar çeşitli uygulamaları halihazırda zaten destekliyordu ve kendi marka ve modellerine göre içinde işlemciler sayesinde epey özelliklere sahiplerdi. Ancak Android cihazların sayılarındaki hızlı artış ve görsel medyaların aktarımında önemli rol oynayan Televizyonlar Android ile birleşiyor.

android-televizyonlar-ne-kadar

Android ve Televizyon

Android işletim sistemine sahip bir akıllı televizyon ile evinizde bulunan diğer cihazları entegre etmek veya akıllı televizyonlarınızda direkt olarak Android kullanmak çokta uzak değil. Birçok Televizyon markası Android ile birlikte çalışmaya başladı ve hatta android özellikle Televizyonları piyasaya sürmüş durumda. Bunlardan biriside [highlight] Android TV’li BRAVIA [/highlight]

Bu Televizyonda Google Play’den uygulama indirmek, ve Android oyunlar dışında tüm Android özelliklerini birarada kullanabilirsiniz.

Google Android Tv için birçok ünlü televizyon markası ile işbirliği içinde ve yakında diğer markalarında android Tv özellikleri ile yakında tanışabiliriz.

Google Android Tv’ler hakkında detaylı bilgi için Google resmi [highlight] sitesini [/highlight] ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.