MobilShift

Android Telefonu İphone Yapma | İphone 10 Teması

09.07.2016
65
Android Telefonu İphone Yapma | İphone 10 Teması

Android Telefona İphone teması Ekleme

Android telefonlara İphone görüntüsü nasıl yapılır? İphone temasını, Android cihaza uygulamak için ne yapmam gereklidir? Bir Android telefona sahipsiniz ama İphone görüntüsü ve şekli hoşunuza da gidiyor, aslındaAndroid telefonları İphone teması ile kullanmanız da mümkün, Nasıl mı?

İOS 10 teması ile Android

Android cihazınıza yükleyeceğiniz küçük bir uygulama sayesinde, kolayca Android cihazı İOS 10 teması ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size önereceğimiz bu uygulamayı Google Play mağazasından indirmek, sonrasında,İphone görünümlü bir Android cihazınız olacak.

android-ios-teması

İos 10 Teması nasıl yüklenir?

Bu temayı aşağıdaki indirme linkini kullanarak cep telefonunuza indirdikten sonra hemen çalışmaz ve temanız görüntülenmez, sebebi ise bu sadece bir tema uygulamasıdır ve başlı başına telefonunuzda bir şey ifade etmez. Temaları hangi tema olduğu farketmez, telefonunuzda çalıştırmak için, launcher dediğimiz bir ana uygulamaya ihtiyaç duyar. Launcher nedir ve ne işe yarar? hakkında detaylı bilgiyi almak için konuyu okuyabilirsiniz. Ardından bu Launcher içinden indirdiğiniz İOS 10 temasını seçerek kullanabilirsiniz.

android-ios-teması-indir

Android için İOS 10 temasını indirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.