MobilShift

Android Reklam Engelleme Nasıl Yapılır

23.11.2018
155
Android Reklam Engelleme Nasıl Yapılır

Android için Reklam Engelleme Uygulaması

Free Adblocker ile Android mobil cihazda istenmeyen reklamları kolaylıkla engelleyebilirsiniz. İnternette gezerken karşınıza bir çok istenmeyen reklam çıkıyorsa, bunları engellemenin de oldukça kolay bir yolu var, Android cihaza kuracağınız bir uygulama ile istemediğiniz tüm reklamları artık engelleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarda kullanılan AdBlocker Browser uygulaması ile web’de gezinirken istenmeyen reklamları otomatik olarak engelleyerek, rahatça gezinti yapmanızı sağlayan bir uygulama olan Adblocker nedir ve nasıl çalışır, ne işe yarar? Kullanıcı deneyimlerine göre alanında oldukça başarılı olan bu uygulamayı kullanarak bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Adblock Reklam Engelleme Uygulaması

Android tabanlı bir mobil cihazda kullanılabilen birçok reklam engelleme uygulaması vardır, bunlar internet sitelerinde karşınıza çıkan reklamları engelleyerek daha keyifli bir internet gezintisi sunmayı amaçlar.
Reklam engelleme uygulamaları ile hem reklamları artık görmezsiniz hemde, reklam verenler sizin web gezinti alışkanlıklarınızı takip edemez, bunun dışında istenmeyen reklamları görmeyerek veri ve pil tasarrufu sağlarsınız.

Adblock Browser ile neler yapabilirsiniz?

Standart tarayıcı özelliklerine sahip, bunun dışında reklam engelleme özelliği sayesinde rahatlıkla internet gezintisi yapmanızı sağlaması oldukça avantaj içermektedir. Adblock Browser Android tabanlı mobil cihazlarda çalışabilen ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır.

adblock reklam engelleme

Adblock Reklam Engelleme Browser Özellikleri

Mobil cihazınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile sinir bozucu bir hale gelen tüm reklamları engeller ve siz internet sitelerinde rahatça gezinebilirsiniz. Adblock Reklam engelleme uygulaması ile, bir çok reklam türü engellenir.
Adblock Android reklam engelleme uygulaması sayesinde, manşetler, reklam videoları ve açılır pencere şeklindeki reklamlar engellenir. Adblocker Browser ile 3.parti reklam çerezlerini de engeller.
Bu durum size hem rahat bir internet deneyimi sağlar hemde veri ve pilden tasarrufu sağlar.
Adblock Reklam engelleme uygulaması ile ayrıca cihazınızı kötü amaçlı uygulamalara karşı korur ve reklam amaçlı yazılımlara karşıda uyarır ve güvende olmanızı sağlar.

Adblock Reklam Engelleme uygulaması, ücretsiz bir uygulamadır ve ayrıca herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek kalmadan direkt olarak uygulamayı kurduktan sonra hemen çalışmaya başlar.

Adblock Browser Nasıl Kullanılır?

Adblock Browser kullanmak için ilk olarak uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir, internette gezinirken Adblock Browseri kullanmak reklamları engellemek için yeterli gelecektir. Adblock Browser bir reklam engelleyi uygulama olmadığı için farklı Browser kullanarak internet gezintisi yaptığınız zaman reklamalrı engellemeyecektir. Bunun için reklam gezintilerinizi Adblock Browser ile yapmanız yeterli gelecektir.

Adblock Browser Android İndirme Linki

Aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarda kullanılmak üzere Adblock Browser uygulamasını mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Adblock Browser indirme linki resmi Google Play mağazsından indirme linkini içermektedir.

Google Play mağazsından indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://play.google.com/store/search?q=ad%20blocker

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.