MobilShift

Android Oreo Samsung S7 ve S7 edge

23.08.2017
54
Android Oreo Samsung S7 ve S7 edge

Android Oreo Samsung S7 ve S7 edge

Samsung S7 ve S7 Edge Android Oreo güncellemesi alacak mı? Samsung S7 kullanıcılarının merak ettikleri konuların başında yeni sürüm Android güncellemesi alıp almayacağı konusudur. Android Oreo güncellemesi şu an için Android 8.0 Oreo ismiyle en son güncellemedir.

Samsung S7 ve S7 Edge kullanıcıları, Android 8.0 Oreo kullanabilecek mi? Samsung S7 ve Samsung S7 Edge model telefonlar Android Oreo güncellemesi alacaklar. Android güncellemeleri, belirli bir sıra içinde ve belirli zaman periyotlarında yapılmaktadır. Buna göre telefon üreticileri, hangi modellerin yeni sürüme geçeceğiniz belirler ve telefon modellerine göre, sürüm yükseltilecek modellerin, geçme sırasını da belirler.

samsung s7 android oreo

Buna göre Samsung S7 ve S7 Edge, ve S7 Active modelleri, ikinci derecede güncelleme alacak telefon modelleri içindedir. Buna göre, ilk olarak Galaxy S8 serisi ardından S7 serisi Android Oreo güncellemesi alacaklardır.

  • Galaxy S7 – Android 8.0 ikinci derece güncelleme alacak modeller
  • Galaxy S7 edge – Android 8.0 ikinci derece güncelleme alacak modeller
  • Galaxy S7 Active – Android 8.0 ikinci derece güncelleme alacak modeller

Tüm Samsung Modellerine ait güncelleme durumları ile ilgili olarak, hangi modellerin ne zaman ve hangi önem sırasında güncelleme alacaklarına ait yazdığımız yazıyı da okuyabilirsiniz. Bu yazı içinde Andrpid Oreo güncellemesi alamayacak olan modellerin listesi de bulunmaktadır.

Samsung Modelleri için  Oreo Güncellemesi durumları listesi

Android Oreo Samsung S7 ve S7 edge

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.