MobilShift

Android Launcher nedir | Nasıl kullanılır | En iyiler

09.07.2016
33
Android Launcher nedir | Nasıl kullanılır | En iyiler

Android Launcher nedir?

En iyi Launcher uygulamaları, Android Launcher birtelefonda başlatma seçenekleri sunan ve telefonunuzun görüntüleme seçenekleri, ekran görüntüsü, menüler, yazılar, ikonlar ve benzeri görüntüsünü fabrika ayarları dışında sizin seçiminize bırakır ve değiştirmenize olanak sağlar

Bir cihaz normal olarak Android temelinde aynı özelliklere sahipolsada, aslında Android geliştirmeye müzsait ve açık kaynak kodlu bir sistemolduğundan, her üretici farklı bir tema ve farklı bir dizayn ile kullanıcı karşısına çıkar. Ama biz bu temaları ve görüntü seçeneklerini Launcher denilen bazı uygulamalar ile değiştirebiliriz. İşte Launcher uygulamaları tamda bu işe yarar.

launcher-nedir-en-iyi-uygulamalar

Android launcher nasıl kullanılır?

Bir Launcher uygulamasını kullanabilmeniz için, uygulamayı yükledikten sonra, başlatma seçenekleri içinde anasayfanızı yüklediğiniz launcher olarak ayarlamanız gereklidir, dilerseniz varsayılan launcher ile eski görünüme dönebilirsiniz.

En iyi Android Luncher Uygulamaları

Android için üretilmiş bir çok Launcher uygulaması bulunur, bunları Google Play mağazasından aratarak bulmanız mümkündür, ancak sizlere önereceğimiz bazı Android launcher uygulamaları da bulunmaktadır. Alanlarında başarılı ve kullanıcıların tercih ettikleri Android Launcher uygulamalarından bazıları aşağıda verilmektedir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.