MobilShift

Android İos Google resim indirme

28.01.2016
249
Android İos Google resim indirme

Android ve İos Google resim indirme işlemi

Mobil cihazınızdan, Google araması ile ulaştığınız resimleri telefonunuza indirebilirsiniz. Mobil cihazlardan, Android veya İos farketmez internette gezinirken gördüğünüz görselleri yani resimleri, isterseniz mobil telefonunuza indirebilirsiniz. Bu işlem Google Chrome ile nasıl yapılır bu yazıda anlatılmaktadır. Mobil telefondan resim kaydetmek için Google Chrome tarayıcısı kullanan kullanıcılar için beğendikleri bir görseli telefonlarına nasıl indirebilecekler, resimli olarak anlatılmaktadır.

Mobil telefona Resim kaydetme

Mobil cihazlarda telefona resim kaydetmek için internet siteleri veya Google araması ile ulaşacağınız resimleri, cep telefonunuza kaydetmeniz oldukça kolaydır ve iki adımda yapılabilir, bu işlem için yapmanız gerekenler aşağıda resimli olarak anlatılmaktadır.

Mobil resim kaydetme işlemi

Aradığınız görseli buldunu, şimdi görsel üzerine basılı tutarak, seçeneklerin geldiği kutunun görüntülenmesini bekliyoruz. Bu seçenekler içinde rsmi kaydedebileceğimiz bir seçenekte yer alır.

Android-ios-resim-indir-kaydet (2)

Görsele basılı tutarak, açılan seçenekler arasında ilk seçenek olan “Resmi kaydet” seçeneğine dokunarak görseli mobil telefonunuza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz görsel, Resimlerim klasörüne kaydedilmektedir.

Android-ios-resim-indir-kaydet (1)

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.