MobilShift

Android için Pdf görüntüleyici | Google Pdf Viewer

14.08.2015
141
Android için Pdf görüntüleyici | Google Pdf Viewer

Mobil Android Pdf Görüntüleme uygulaması

Pdf görüntüleme uygulamaları hangileridir, en iyi Pdf dosya açıcı Android için hangisidir? Mobil telefonda Pdf dosyaları nasıl ve hangi programla açılır? Telefondan Pdf belgesi açmak için uygulama var mı? En iyi Pdf Viewer uygulaması hangisidir?

Google Pdf Viewer indirin

Google Pdf Viewer ile Pdf dosyalarınızı açabilirsiniz, Diğer Pdf görüntüleyicilerine göre oldukça başarılı ve Google imzalı bir uygulamadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Pdf görüntülemek için hazırlanmış olan birçok uygulama bulunur, bu uygulamaların bazıları, cihazın marka ve modeline göre varsayılan olarak, kurulu gelir, ve cihazın içindeki bir Pdf dosyasını otomatik olarak algılar ve dosyayı bu uygulama ile açar. Google Pdf Viewer, bu uygulşamalara alternatif bir uygulamadır, uygulama Google tarafından geliştirilmiştir ve bu yüzden de güvenle kullanabilirsiniz.

Google Pdf Viewer

Google Pdf Viewer uygulamasını indirip kurduğunuzda, ekstra olarak neler yapabilirsiniz, Pdf dosyası içinde bir metni seçerek kopyalayarak başka bir metinde kullanabilirsiniz. Ayrıca Pdf dosyası içinde arama yapabilir ve eşleşen kelimeleri görebilirsiniz. Google Pdf Viewer ile baskı işlemlerinizide yapabilir, dosyayı kaydedebilir, arşivleyebilirsiniz.

Google Pdf Viewer uygulamasını cihazınıza indirin

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.