MobilShift

Android için Opera mini indir

14.04.2015
200
Android için Opera mini indir

Android için Mobil tarayıcı Opera

Mobil tarayıcı Opera nedir, ne işe yarar? Opera mobil cihaza nasıl indirilir, Opera tarayıcısı ücretli midir? Popüler uygulamalar için ve Mobil cihazdan internete girmenize olanak sağlayan Opera mini hakkında bilgiler ve indirme bağlantısını bulabilirsiniz.

Opera ve Opera mini Nedir?

Opera Web ve Mobil cihazlarda internete girmenize olanak sağlayan, bir internet tarayıcısıdır. Opera tarayıcısının Web sürümü Opera ismiyle tanımlanırken, mobil için olan sürümleri ise Opera mini olarak isimlendirilir. Opera Popüler internet tarayıcıları içinde Chrome ve Firefox’tan sonra gelen oldukça popüler bir tarayıcıdır.

Opera Mini

Mobil tarayıcılar içinde ilk sıralarda gelen bir tarayıcıdır ve ücretsizdir, Opera mini Türkçe olarak kullanabileceğiniz, hızlı, etkili ve kolay kullanıma sahip bir tarayıcıdır.

Opera mini Download

Opera Mini Android, Apple ios, Windows store ve basit telefonlar için tasarlanmış sürümleri bulunur. Opera piyasadaki telefonların neredeyse %80’inde çalışan oldukça uyumlu bir uygulamadır. Opera mini browser için, cihazınıza uygun olan versiyon üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

opera-mini-download

 

Karşıdan yüklemek için telefonunuzdan [highlight] m.opera.com [/highlight] adresini ziyaret edin.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.