MobilShift

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2017

16.11.2017
91
Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2017

Akbank Müşteri temsilcisine direkt olarak nasıl bağlanabiliriz. Bir çok kişi gibi sizde, banka aramalarında telefon başında, dakikalarca müzik dinleyerek beklemek istemiyorsanız, size verdiğimiz numaraları tuşlayarak hemen müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca 0 850 222 25 25 numaralı hat üzerinden de hizmet vermektedir, bu numara ile yapacağınız görüşmeler, sabit hatları arama ücretleri üzerinden ücretlendirilmektedir. Şimdi Akbank müşteri hizmetlerine kısa bir şekilde nasıl bağlanabilirsiniz hemen söyleyelim.

Akbank müşteri hizmetlerini aradınız, karşınıza çıkan telesekreter konuşmaya başladığında ilk olarak, sizden ne den aradığınızı kısaca söylemenizi isteyen bir ses kaydı ile karşılaşacaksınız, arama sebebinizi sesli olarak telefona söyleyerek daha hızlı bağlanabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanabilmek için 444 25 25 numarasını arayın ve 2 numarasını tuşlayarak bankacılık işlemleri menüsüne giriniz. Hesap numaranız, ya da T.C Kimlik numaranızı girmeniz istenir bu doğrulama işlemlerinizi yaptıktan sonra, kart şifrenizi girmeniz de istenecektir, tüm bu işlemleri yaptıktan sonra, 9 numarasını tuşlayarak Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.