MobilShift

Airties 5650 Web Arayüzü Giriş ve Şifre Değiştirme

30.10.2017
123
Airties 5650 Web Arayüzü Giriş ve Şifre Değiştirme
Airties 5650 modelinde web ara yüzüne giriş yapmak ve şifre belirlemek ya da şifrenizi değiştirmek için, izlemeniz gereken yol ve yöntemler nelerdir?
Airties 5650 modem şifresi belirleme ve Web ara yüzü girme işlemleri ve modele ait ara yüz şifresi nedir resimli olarak anlatılmaktadır.

Airties 5650 Modem Arayüz Şifresi

Airties modellerinde, web ara yüzüne giriş için, modem içinde belirlenmiş olan iletişim protokollerine ait lokal ip adresi üzerinden bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmak gerekmektedir.

Airties 5650 Web Arayüz Girişi

Bilgisayarınızdan 192.168.2.1 ip adresini tarayıcı adres çubuğuna yazarak, ara yüze giriş yapmanız gereklidir. Bunun için her marka ve modele göre bir kullanıcı adı ve şifre belirlenmiştir.
Modem ara yüz giriş şifresini daha sonra değiştirebilirsiniz, eğer bir şifre belirlemediyseniz, bu durumda ise, aşağıdaki işlemleri yapınız.

Airties 5650 modelinde giriş ekranı geldiğinde, kullanıcı adı ve şifre alanını boş bırakarak “Tamam” tuşuna basarak modem ara yüzüne girebilirsiniz.

Eğer modeminizi Ttnet servis sağlayıcıdan aldıysanız, bu durumda kullanıcı adı kısmını boş bırakarak şifre alanına ttnet yazarak giriş yapabilirsiniz.
Airties 5650 şifresini değiştirmiş iseniz ama şifrenizi unuttuysanız, bu durumda ise, modeminizi resetleyerek fabrika ayarlarına döndürmek gerekmektedir. Bu işlem sonrasında modem varsayılan değerlere dönecektir ve yukarıda anlatılan işlemleri uygulamanız gerekmektedir.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.