MobilShift

About me hesabı silme

15.08.2016
33
About me hesabı silme

About.me hesabınızı silmek mi istiyorsunuz? About.me hesap silme kalıcı olarak kapatmak için yapmanız gerekenler çok basittir ve size bu yazımızda About.me hesabınızı kalıcı olarak silebileceğiniz resimli bir anlatım ile adım adım anlatmaya çalıştık. Aşağıdaki yönergeleri uygulayarak, sadece dakikalar içinde about.me hesabınızı kapatabileceksiniz. About.me hesabınızı silmek için, aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

about.me-hesap-silme-1

About.me Hesap Silme işlemi

Hesabınızı kapatabilmeniz için hesabınıza erişim sağlıyor olmalısınız yani kullanıcı adı ve şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir, aksi halde şifremi unuttum ile şifrenizi sıfırlamalı ve bu şekilde hesabınıza giriş yapmalısınız. Buraya hesap ayarları bölümünden de gelebilirsiniz, Sağ üstte yer alan kullanıcı adınızın bulunduğu yerdeki çark simgesinin olduğu kısımdadır, tıklayarak buradan “Account” seçeneğine tıklayınız.

Sayfanın en alt kısmında yer alan “Delete Your Page” yazısına tıklayınız, karşınıza bir form gelecektir.

Bu form üzerinde gerçekten About.me hesabınızı kapatmak istediğimizi soran bir uyarı yer alır, hesabınızı kapatmak için ” Delete My Page” yazısına tıklayınız. Bu işlemler sonunda About.me hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

About.me Hesap silme için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.