MobilShift

*952# ücretli mi

19.06.2017
43
*952# ücretli mi

*952# ücretli mi? Turk Telekom şifre almak için kullanılan bir servis olan 952 USSD kod servisi üzerinden kullanılan bir hizmettir. Peki *952# ücretli bir servis mi?

Öncelikle *952#  Nedir ve ne için kullanılır kısaca bahsedelim. *952# Türk Telekom Online İşlemler uygulaması için şifre alma için kullanıma sunulmuş bir numaradır. Telefonunuzdan *952# tuşlayarak giriş şifrenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom mobil uygulamasını kullanıyorsanız, giriş için gerekli şifrenizi kolayca edinebileceğiniz bir servistir. Mobil uygulama girişinde kullanıcı adınız için cep telefonunuz şifre içinde *952# servisinden alacağınız kodu kullanabilmenizi sağlar.

Android ve IOS kullanan mobil cihazlarda çalışan Türk Telekom mobil uygulama, online işlemler için kullanıma sunulmuştur.

Türk Telekom müşterilerinin yararlanacağı bu uygulama ile, hattınıza ait bir çok işlemi internet üzerinden online olarak kolayca yapabilirsiniz.

Tarife değiştirme, Hattınıza lira yükleme, Fatura detaylarını öğrenme, konuşma, internet ve SMS paketleri satın alma ve tek bir ayar sayfasından tüm ayarlarınıza ulaşma imkanı sunan bir uygulamadır.

Tek yapmanız gereken şey, uygulamayı indirmek ve kurmak, daha sonra bir şifre alarak hemen uygulamaya giriş yapmak, işte Türk Telekom Online İşlemler için gerekli şifreyi *952# tuşlayarak alabilirsiniz.

*952# kısa numarası ile alacağınız şifre için ve Türk Telekom Online İşlemler için kullanacağınız internet tamamen ücretsizdir.

Kullanım

Türk Telekom Online İşlemler için mobil uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra giriş için sizden istenen şifreyi,  telefonunuzdan *952# tuşlayıp, arama tuşuna basarak alabilirsiniz. Mobil işlemler uygulamasında kullanacağınız internet içinde bir ücret ödemezsiniz.

Türk Telekom Mobil Uygulamalarını indirin.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.