MobilShift

888 li hatlar ücretli mi

30.01.2017
437
888 li hatlar ücretli mi

888 le başlayan numaraları arama ücreti ne kadar? 888 li hatlar nedir, ücretlendirmesi nasıl yapılır? 888 li hatlar için ne kadar ücret öderim? 888 li hatlar katma değerli numaralar olarak değerlendirilmektedir. Katma değerli numaralar 8xx ile başlar kendi içlerinde farklı numaralara bölünmüşlerdir. 888 li numaralarda bunlardan birisidir.  888 ile başlayan numaralar “Katma Değerli hizmet numaraları” özel ve cinsel içerikli olmayan numaralardır.

888 ile başlayan numaraları ararken yada bu hizmetleri alırken çok dikkatli olunuz, katma değerli numaralar içinde en çok ücret alınabilecek olan numaralardan biriside 888 ile başlayan numaralardır. Buna göre aldığınız yada alacağınız 888 li numara hizmetinin, faturanıza yansıtacağı ücreti öğrenmeden hizmet almamanızı tavsiye ediyoruz.

888 li numara arama ücretleri

Katma değerli numara kavramı, telefon aramasına, arama ücreti dışında ekstra bir ücret ödenmesi durumunu ifade eder. Bu tür numaralarda kullanacağınız hizmete göre, farklı fiyat tarifeleri ile karşılaşabilirsiniz. 888 ile başlayan hizmet numaraları, birden farklı bir çok şirket tarafından satın alınmış durumda ve çeşitli hizmetlerde ve servislerde de kullanılmakta. 888 ile başlayan numaralara ait ücretlendirmeyi mobil operatörünüzden veya hizmetin sahibi şirketin resmi sayfasından öğrenmeniz gerekmektedir.

888 li numara hizmet ücretleri

888 ile başlayan numaralarda ücretlendirme konusunda bir alt veya üst limit bulunmamakta, buna göre 1 saniye ile 60 saniyelik periyot içinde ücretler 1 TL ile 50 TL arasında değişebilmektedir. O sebeple 0888 ile başlayan numaralardan hizmet alırken çok dikkatli olmakta fayda var.

Turk Telekom 888 ile hizmet veren numaraları işleten şirketlerin sundukları hizmet numaraları ve ücretlendirme detaylarını, ayrıntılı bir şekilde resmi sayfasında paylaşmış durumda. Buna göre aramak istediğiniz 888 ile başlayan numaraları listeden bularak hangi şirkete tahsis edildiklerini ve arama yaptığınızda, ücretlendirme periyotlarını ücretlendirme detaylarına ulaşabilirsiniz.

Turk Telekom Avea 888 li numaraları arama ücretleri listesi

  • Sesnet’e ait 888 – 898 – 900 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Globalstar’a ait 888 – 898 – 900 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Yirmidört Saat Açık İletişim’e ait 888 – 898 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Advocat’a ait 888 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • BOSNET’e ait 888-898 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Mega Telekom’a ait 888-898 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • TTM’e ait 888-898 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Foniva’ya ait 888 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Bee Telekom’a ait 888-898 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.
  • Başakcell’e ait 888 Alan Kodlu Katma Değerli Servislerin Ücretlendirme Detaylarını Görüntülemek için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.