MobilShift

444 lü aramalar ücretli mi

08.08.2016
201
444 lü aramalar ücretli mi

Telefon kullanıcıları tarafından merak edilen konulardan biriside 444 ile başlayan telefon numaralarının ne kadar ücretlendirileceğidir. Bir Telefon abonesi, sürpriz faturalarla karşılaşmamak adına, arayacağı numaraların ne kadar bir ücrete tabii olacağını bilmek zorundadırlar. Bu sebeple Avea – Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell için 444 ile başlayan numaraların arama ücretleri hakkında bir bilgilendirme yapıyoruz.

Türk Telekom Avea 444 lü numaraları arama ücreti

Türk Telekom müşterileri mobil hatlarından ve sabit hatlardan yapacakları 444 ile başlayan numaraları aramak için fazladan bir ücret ödemeleri gerekmez, mevcut tarife paketlerinde yer alan dakika veya liralarından kullanabilirler.

Vodafone 444 lü numaraları arama ücreti

Vodafone aboneleri de 444 ile başlayan 7 haneli Müşteri Hizmetleri numaraları için mevcut tarifelerinde yer alan dakika veya liralarını kullanabilmektedirler.

Türkcell 444 lü numaraları arama ücretleri

Türkcell operatörüne bağlı aboneler, hatları üzerinden yapacakları 444 ile başlayan telefon numaraları için fazladan bir ödeme yapmazlar, mevcut tariflerinde yer alan ve sabit hat yönünde yapacakları dakikalarından kullanırlar.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.