MobilShift

188 ne numarası | Alo 188 ücretleri

14.02.2017
188
188 ne numarası | Alo 188 ücretleri

188 Belediyelere ait  Cenaze Hizmetlerinde ve hasta hizmetlerinde kullanılan kısa numaradır. Alo 188 numarası ile cenaze işlemleriniz için arayabilirsiniz, bakıma muhtaç hasta ve ambulans servisi hakkında bilgi almak içinde arayabilirsiniz.

Örneğin Ankara Büyükşehir Belediyesine ait Alo 188 hattını aradığınızda, cenaze hizmetleri, diyaliz hastası servisi, ambulans servisi gibi hizmetleri vermektedir. Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı olarak görev yapan “Alo 188” numaralı hat ile ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi cenaze hizmetleri belediyelerin sorumluluğunda bulunur, her türlü cenaze işlemleri için bağlı olduğunuz belediyeye müracaat etmeniz gereklidir. Belediye cenaze hizmetleri hakkında sormak ve danışmak istedikleriniz için ise 188 numaralı kısa hattı arayabilirsiniz.

Alo 188 Ücreti Ne kadar?

Bağlı olduğunuz mobil operatöre göre değişebilir, ancak genelde bu tür kısa numaralar ve Alo 188 cenaze hizmetleri numarası da şehir içi sabit hatları arama periyodu üzerinden ücretlendirilir. Alo 188 numaralı cenaze hizmetlerine ait kısa numarayı arama ücreti Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom için aşağıda verilmiştir.

Vodafone Alo 188 hattını arama ücreti

Tarife ve paketin ücretlendirme periyodu ile Tarifenin sabit hat ücreti ya da paketteki sabit hat yönüne geçerli dakikalar

Turkcell Alo 188 Arama ücreti

CENAZE HİZMETLERİ 188 Ses paketi olan müşterilerin paketindeki sabit hat yönüne olan dakikalarından düşer, ses paketi olmayan müşterilerin ise tarifesinin sabit hat yönüne olan ücreti ve ücretlendirme periyodu ile aynıdır.

Turk Telekom Alo 188 arama ücreti

CENAZE HİZMETLERİ 188

“Acil Telekomünikasyon Hizmeti” kapsamı dışında kalan numaralar için ise, sizi arayanlar şehir içi ya da şehirler arası görüşme yapıyormuş gibi ücretlendirilirler.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.