MobilShift

182 Mhrs Hastane Randevu

07.07.2014
119
182 Mhrs Hastane Randevu

182 Mhrs Hastane Randevu alma

E Devlet uygulamalarından en kullanışlı ve işimize yarayanı şüphesiz Devlet hastaneleri randevu sistemi 182 Mhrs hizmetidir. Türkiye genelindeki tüm devlet hastanelerinin tüm birimlerinde sadece TC kimlik numaranız ile online randevu almanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Sistemi kullanabilmek için önce birkereye mahsus bir üyelik ile şifre edinmeniz gerekmektedir. Daha sonra bu şifre ile sisteme giriş yaparak randevu alma ve iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mhrs -182 Yeni üyelik

Mhrs 182 hizmetine ilk defa giriş yapacaksanız yeni üye butonuna tıklayarak sisteme kaydınızı yapmalısınız. Bu sadece bir defa yapılacak daha sonra aldığınız üyelik bilgileri ile sisteme girerek randevu alabileceksiniz.

182-mhrs-randevu

Yeni üye boyununatıkladığınızda aşağıdaki yeni üyelik formu akrana gelecektir. Mhrs yeni üyelik formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız özellikle yıldız işaretli alanların doldurulması zorunludur. Mhrs 182 yeni üyelik formunu doldurduktan sonra belirlemiş olduğunuz şifre ile sisteme giriş yapabileceksiniz.

182-mhrs-yeni-kayıt

Mhrs 182 Yeni üye olmak için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.