MobilShift

*159# Nedir ne işe yarar | Turkcell

25.01.2017
423
*159# Nedir ne işe yarar | Turkcell

*159# Nedir?

Turkcell kullanıcıları için kolay bir bakiye sorma yöntemidir. Turkcell kullanıcıları tarifelerinde yer alan bakiye bilgileriniz öğrenmek amacıyla bu servisten yararlanabilir. Kalan kullanım detaylarınız için kullanabileceğiniz en kolay ve hızlı yöntemlerden bir tanesi de Ussd kod hizmeti ile *159# servisini kullanmaktır.

Bu yazıda Turkcell kalan kullanım detayları ve *159# servisi ve diğer yöntemlerden bahsedilecektir.

Turkcell Kalan bakiye öğrenme

Turkcell kalan kullanım ve güncel bakiye detayları için bir kaç yöntem bulunur, bu yöntemler kısa mesaj, Turkcell hesabım menüsüne girmek suretiyle yada müşteri hizmetlerini arayarak yapılabilmektedir.

turkcell-kalan-bakiye

*159# Servisi kullanımı

Bu servis için Turkcell müşterileri cep telefonlarından *159@ yazarak arama tuşuna basmaları gerekmektedir. Bu işlem sonrasında mevcut bakiye ve kullanım detayları kısa mesaj olarak hemen cep telefonlarına gönderilir. *159# servisi tüm Turkcell aboneleri için ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

Ücretsiz Kalan Bakiye sorgulaması için

Mevcut Turkcell müşterileri kalan baliye bilgileri için Sms yöntemi için KALAN yazarak 2222’ye bir mesaj atarak yararlanabilmektedir. Bunun dışında *159# servisini de kullanarak aynı sonucu ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.