Anasayfa » Mobil » Whatsapp kimle konuşuyor uygulaması

Whatsapp kimle konuşuyor uygulaması

Whatsapp kimle konuşuyor uygulaması

Son günlerde İnternette Whatsapp ile alakalı, Sevgilim kiminle konuşuyor, ne zaman online oldu, ne zaman Whatsapp’a girdi, kime ne gönderdi gibi bilgileri arayan bir çok insan bulunmakta. Bu konuya hem biraz açıklık getirmek hemde bu konu ile kafa karışıklıklarını gidermek için bir yazı hazırladık. Whatsapp kimle konuşuyor uygulaması diye bir şey gerçekten varmı? Başkalarının Whatsapp üzerinde yapmış olduğu işlemleri görebileceğimiz bir uygulama var mı?

Whatsapp kişi bilgileri

Normal şartlarda Whatsapp kişiye ait durum bilgisini paylaşır, ancak karşı taraf bunu değiştirmediyse, yani durum bilgisinin açık olan bir kişinin, ne zman Whatsapp’a girdiği, çıktığı ve ne zaman online olduğu görülebilir. Bunu zaten kişiye girdiğinizde Son görülme yada Çevrim içi durumu olarak görebiliyorsunuz. Ama burada önemli olan bir kaç husus var, bunlardan bir tanesi ise kişinin sizi engellememiş olması gerekiyor. Sizi engelleyen birisinin, hiçbir bilgisini görmeniz mümkün değildir, bu önemli bir husustur.

Whatsapp Uygulamaları

Whatsapp için yazılmış 3.Parti diye tabir edilen, farklı uygulamalar bulunur, bu uygulamalar, Örneğin WhatsStat, Whatsdog isimli uygulamalar, bu bilgileri toplar ve size bir rapor halinde sunarlar. Bu uygulamaların yaptıkları farklı bir işlem yoktur, olmayan yada verilemeyecek olan bir bilgisi size veremezler, bu yüzden Whatsapp resmi izinli olarak yapılan işlemler dışında, kimi aradığınız görmeniz, yada birine emoloji gönderip göndermediği, kiminle konuştuğu gibi kişiye özel bilgileri görmeniz, bilmeniz, yada rapor almanız mümkün değildir.

Sonuç olarak, Whatsapp uygulamasının izin verdiği ölçüde ve yetkide, başkaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında Ücretli bile olsa, farklı bir bilgi vereceğini iddia eden uygulama yada kişilere itibar etmemmeniz yararınıza olacaktır.

WhatsStats nedir ne işe yarar” isimli makalemizden bu uygulama hakkında bilgi alarak, dilerseniz kullanabilirsiniz.

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!