Anasayfa » Whatsapp » Whatsapp Kim Online?

Whatsapp Kim Online?

Whatsapp’ta bir arkadaşınızın veya bir yakınınızın ne zaman online olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Online olanlar nasıl öğrenilir? hangi uygulamaları indirmek gerekir? Uygulamalar ücretli mi? Uygulamalar nasıl kullanılır?

SMS devri bitti. Artık Whatsapp devri başladı. Whatsapp üzerinde kimin online olduğunu öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamına bakın.

Sevgiliniz, arkadaşınız Whatsappta online olduğu zaman size bildirim gelmesini istiyorsunuz. Aslında ”Son Görülme” seçeneği mevcut fakat bu seçenek hiç sağlıklı değil çünkü kullanıcı bunu diğer kullanıcılara kapatabilir. Kullanıcı sizlere ”Son Görülme” özelliğini kapatsa veya engellese bile vereceğimiz programlar ile online olduklarında bildirim alabilirsiniz. Uygulamaları inceleyelim.

Whatseen

Whatseen

Bu uygulama sadece Google Play Store üzerinden indirilebilmektedir. Uygulamayı indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmeniz için erişim izni vermelisiniz. Telefonunuzda Whatsapp yüklü olmalıdır. Bu uygulamada sadece gelen mesajları okuyabilirsiniz. Mesajlara cevap verebilmek için Whatsapp’a giriş yapmalısınız.  Bu uygulama ile son görülmeniz değişmez, okuduğunuz mesajlara mavi tik verilmez, size gönderilen ve ardından silinen mesajlar ise bu platformda silinmez.

Google Play Store İndirme Linki;

https://play.google.com/store/apps/details?id=hidebluetick.nolastseen.unseen.unread.whatseen&hl=tr

 

Chatwatch

Whatchat

Bu uygulamayı Google Play Store veya Appstore üzerinden bulamazsınız. Kendi Web siteleri üzerinden indirebilirsiniz. Bu uygulama 2 gün deneme için ücretsiz olarak verilmektedir. Arkadaşlarınızın, ailenizin veya çalışanlarınızın ne zaman çevrimiçi olduğunu bu uygulama ile anında öğrenebilirsiniz.

İndirme Linki;

https://chatwatch.net/

 

Whatslog

Whatslog

Bu uygulamada Whatchat uygulaması gibi ücretli sunulmaktadır. Uygulama kurulumu yapıldıktan sonra izlemek istediğiniz telefon numarasını girip online olduğunda bildirimler alabiliyorsunuz. En fazla 2 kişiyi takip edebilirsiniz. İzlediğiniz kişi sizin onu izlediğinizi anlamayacaktır.

İndirme Linki;

https://apkpure.com/tr/whatslog-tracker/com.whatslognew

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!