Anasayfa » Android » Whatsapp Durum Görme Gizleme | Gizlice Duruma Bakmak | 100 % Çalışıyor

Whatsapp Durum Görme Gizleme | Gizlice Duruma Bakmak | 100 % Çalışıyor

WhatsApp’ta gizlice duruma nasıl bakılır? karşı taraf yani durumu paylaşan görmeden paylaştığı durumu görmek mümkün mü? Whatsapp durumu gizliden görmek mümkün oluyor, hemde herhangi bir yazılım yada uygulamaya gerek kalmadan, WhatsApp içinde yapacağınız bir ayar ile bunu yapabilirsiniz.

Whatsapp Duruma Bakıp Görünmemek

WhatsApp’ta durum paylaşan kişi tarafından eğer ayarlanmamışsa, bu durumu gören herkesi listeden görebilir. Yani durumuna bakanları görülür.

WhatsApp uygulamasında, bazen çeşitli nedenlerle durum paylaşan kişilerin durumuna bakmak isteriz ama karşı tarafında bizim baktığımızı bilmesini istemeyiz.

Peki o zaman ne yapacağız, hem durumuna bakmak hemde fark edilmeden bunu yapmak isteriz. Böyle bir şey olabilir mi yani durumuna baktığımızı bilmeden durumu görmek mümkün oluyor mu?

WhatsApp’ta kişinin haberi olmadan duruma bakmak için, Ayarlar>Hesap>Gizlilik Ayarları kısmından
Okundu Bilgisi” nin yanındaki işareti kaldırmanız yeterlidir.

whatsapp duruma gizlice bakma
Whatsapp Durumuna Bakmak

Artık durumuna baktığınız kişiler sizin durumunuza baktığınızı asla bilemeyeceklerdir. Bu şekilde durum paylaşan birisinin haberi olmadan yani onun haberi olmadan durumuna bakabilirsiniz.

Uyarı! Son görülmeniz kapalıyken, sizin paylaştığınız duruma bakanları da göremezsiniz, bunun için bu özelliği yeniden aktif etmeniz gerekmektedir, bunun içinde Ayarlar>Hesap>Gizlilik Ayarları kısmından “Okundu Bilgisi” nin yanındaki işareti yeniden koymanız yeterlidir.

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!