Anasayfa » Güncel » Vodafone Rehber Yedekleme | Güvenli & Kolay

Vodafone Rehber Yedekleme | Güvenli & Kolay

Vodafone rehber yedekleme

Vodafone Rehber yedeklemenin en kolay ve güvenli yolu, Vodafone Rehber uygulamasıdır. Vodafone müşterileri için geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuş olan Vodafone Rehber yedekleme uygulaması işinizi görecektir, Vodafone Rehberiniz güvende olacaktır.

Vodafone rehberinizi yedekleyerek, mevcut kişilerinizin telefon numaralarınızı güvende tutabilirsiniz. Rehber yedekleme için bir çok metot bulunmasına rağmen Vodafone kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirmiştir, Vodafone rehberim uygulaması sayesinde, rehberinizi kolayca yedekleme ve senkronizasyon işlemi yaparak güncel tutabilirsiniz. Vodafone Rehber yedekleme uygulaması nedir, nasıl kullanılır ve Vodafone rehber uygulaması indirme linki için aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz.

vodafone-rehber-yedekleme-1

Vodafone Rehber Uygulamasına giriş

Vodafone rehberim uygulaması, Vodafone yanımda uygulaması ile entegre çalışır, uygulamaya giriş bilgileriniz ile giriş yaparak kullanabilirsiniz. Vodfone yanımda uygulamasını kullanıyorsanız aynı bilgiler ile Vodafone rehberim uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Vodafone giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız almak için S yazarak 7000’e göndererek ücretsiz alabilirsiniz, vodafone yanımda uygulama giriş kullanıcı adınız ise cep telefon numaranızdır.

Vodafone Rehber uygulaması ne işe yarar?

Vodafone Rehberim, telefonunuzdaki rehberinizi yedekleme ve senkronize etmeye yarar, ayrıca cep telefonunuzu değiştirdiğinizde, yeni telefonunuza rehberinizi kolayca aktarmanızı sağlar.

Vodafone Rehber uygulaması hangi telefonlarda çalışır?

Vodafone rehberim uygulaması Android (1.6 – 4.4 arası) ve iOS (iOS8 ve öncesi) işletim sistemi ile çalışan telefonlarda kullanılabilir. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için Vodafone müşterisi olmanız gereklidir.

Android & İos Vodafone rehber uygulaması indirme

 Android ve İos platformlarında çalışan Vodafone Rehber uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz. Vodafone rehber uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

youtube abone olma

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!