Anasayfa » Android » Vodafone 500 dk Konuşma Paketi

Vodafone 500 dk Konuşma Paketi

Vodafone konuşma paketleri seçenekleri içinde 500 dk tarifesi ne kadar? Vodafone aboneleri için eğer konuşma paketiniz bittiyse, sadece 500 dk konuşma hizmeti satın alabilirsiniz.

Vodafone tarifeleri, genellikle konuşma, internet ve Sms olarak paket şeklinde satılır. Bu paketleri kendi kullanımınıza uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dilerseniz internetinizi yüksek veya konuşma sürenizi çok seçerek, size sunulan paketler içinden en uygunu seçebilirsiniz.

Ancak seçilen paket içinde, paket içeriklerinizden birisi, süre gelmeden önce bitebilir, bu durumda ek paket satın alabilirsiniz. İnternet ve konuşma paketleri, süreleri ve kullanım miktarlarına göre değişik fiyatlarla satın alınabilir.

Vodafone 500 dk konuşma paketini ekstra olarak 18 TL fiyata satın alabilirsiniz. Bunun dışında ayrıca 1 gb internet aylık veya haftalık olarak satın alınabilir.

Vodafone konuşma ve internet paketlerinizi alabileceğiniz fiyat listesine aşağıda verilen Vodafone resmi sayfasından ulaşarak güncel fiyatları görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Vodafone Ekstra Paket Fiyatları


youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!