Anasayfa » 4.5G » Vodafone 4.5g açma

Vodafone 4.5g açma

Vodafone 4.5g açma

Vodafone 4.5G açmak için ne yapmalıyım? 4.5G teknolojisinden yararlanmak için 4.5G ayarlarını nasıl yapabilirim? Vodafone 4.5g açma hakkında bilgilendirme yazımızda bu işlemleri yapma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone 4.5g açma işlemi

Vodafone aboneleri 1 Nisan 2016 tarihinde hizmete girecek olan 4.5G servisinden yararlanmak için, bu servisi aktif etmeleri gerekmektedir. 1 Nisan 2016 tarihinde hizmete girecek olan Vodafone 4.5G serivisini açmak için birkaç yol bulunur, bu yollar şu şekildedir.

Vodafone Self Servis uygulaması ile 4.5G açma

Akıllı telefonlarda kullanılan Vodafone Self Servis uygulaması ile 4.5G aboneliklerini aktif edebilirler, 1 Nisan 2016 yılı öncesinde alınacak olan talepler, bu tarihten sonra sırasıyla aktif edilecektir.

Vodafone yanımda uygulaması ile 4.5G açma

Vodafone Yanımda uygulaması akıllı telefonlara yüklenen, resmi bir Vodafone uygulamasıdır, bu uygulama ile hattınıza ait bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak hattınızı 4.5G açma işlemi detaylı anlatımı için tıklayınız.

Kısa mesaj ile Vodafone 4.5G açma

Diğer bir 4.5g hattını açmanın yolu ise Sms yolu iledir. Kısa mesaj ile Vodafone 4.5G hizmetini açmak için yapmanız gerekenler ise mesaj bölümüne girerek 4.5G yazarak 7000’e birmesaj atmak olacaktır.

Cep merkezlerine giderek Vodafone 4.5G açma

Size en yakın Vodafone cep merkezine giderek, buradan hattınızın 4.5G açma işlemini yapabilirsiniz.

[alert alert_type=”” ]Vodafone Supernet 4.5Gyi kullanabilmeniz için, 4.5G’nin Türkiye’ye gelmesi ile birlikte, 4.5G kapsama alanında olmanız, simkartınızın 4.5G uyumlu (3G uyumlu Vodafone simkartlar 4.5G’ye de uyumludur) olması ve 4.5G destekleyen bir cihaz kullanmanız gerekmektedir.[/alert]

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!