Anasayfa » Turkcell » Turkcell Sms engelleme

Turkcell Sms engelleme

Turkcell İstenmeyen Sms Engelleme

Turkcell istenmeyen mesajları engellemek için, sms engelleme servisini kullanabilirsiniz. Turkcell Sms engelleme ile, sizi rahatsız eden Sms’leri engelleyebilirsiniz. Turkcell Sms almak istemiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Turkcell Sms engelleme servisi ücretli bir servistir ve ayda 0,99 TL bir ücret karşılığında size gönderilen ve istemediğiniz Sms’leri engelleyebilirsiniz. Bu servisi aktif ettikten sonra artık engellediğiniz numaralardan Sms almazsınız.

 

turkcell-sms-engellemeTurkcell Sms engelleme servisine aboneliğinizi sağladıktan sonra, size gönderilecek olan ve istemediğiniz Sms’leri engelleyebilirsiniz.

Turkcell Sms engelleme servisi kullanımı

Bu servisi aktif etmek için AC SMSENGELLE yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir, bu işlem sonrasında artık engellediğiniz numaralardan Sms alımı durdurulur. Bu servis otomatik yenilenen bir servistir ve siz kapatmadıkça her ay otomatik olarak yenilenmeye devam eder.

Bu servisi iptal etmek isterseniz KAPA SMSENGELLE yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz gereklidir, bu işlem sonrasında her numara size Sms gönderebilir.

youtube abone olma

Bir yorum

  1. Whatsapp gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!