Anasayfa » Android » Pyramid M10 telefon nasıl özellikleri

Pyramid M10 telefon nasıl özellikleri

Pyramid m10 telefon teknik özellikleri

Pyramid M10 çift hatlı cep telefonu teknik özellikleri nasıl? Pyramid M10 modeli Türkiyenin yerli malı olan bir telefon modelidir, smart olmayan yani akıllı telefon kategorisinde olmayan, konvansiyonel bir modeldir. Telefon kullanıcılarına çok fazla seçenek sunmasada, özellikle tuşlu telefon kullanmak isteyenler ve çift hatlı telefon almak isteyenler için fiyatı ile oldukça cazip kalıyor.

Özellikle er ve erbaşlar  tarafından tercih edilen, şirketlerin çalışanlarına şirket içi iletişim için kullanabileceği, yada teknoloji ile arası olmayani sadece arama yapması yeterli diye düşünenlerin tercih edeceği bir telefon. Özellikle yerli malı olması, şarjının uzun süre gitmesi, ve sağlam kasası, çift hat desteği ile tercih edilebilecek bir ürün.

Pyramid M10 modeli, sizi konuşturmanın yanısıra, çok olmasada, bazı özelliklerde sunuyor, Pyramid M10 kamerası oldukça düşük 0,08 megapiksel kamera, sizi tatmin etmeyecektir, Pyramid M10 radyolu bir model, cihaz kutusundan çıkacak olan kulaklığı kullanarak radyo dinleyebilirsiniz.

Pyramid M10 bluetooth, özelliğine sahip olmanın yanısıra, 8 gb Sd kart desteğide sunmakta. Pyramid M10 900 mAh batarya kapasitesine sahip, ayrıca tarayıcı üzerinden internet erişiminide kullanabilirsiniz.Pyramid M10, 2 yıl garanti süresiyle kapınıza teslim ediliyor.

Pyramid M10  tüm Özellikler

Frekans : GSM900/1800/ 1900
SIM : Çift Sim Kart
PCBA : Spreadtrum6531
Bluetooth : Var
Müzik : Mp3 MP4 player
FM : Var
Kamera : 0.08 mega pixel kamera
Ekran : 1.8″ TFT
El Feneri : Var
Titreşim : Var
Pil : Standart 4c 900mAh
Hoparlör : 2030
Ağırlık : 90 gr.
Boyutlar : 110.2 x 45 x 14.6 mm
Renk : Beyaz
Aksesuar : 1 Adet Şarj Cihazı – 1 Adet Kulaklık

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!