Lg G7 Thinq Teknik Özellikleri ve Detayları

Lg G7 Thinq Teknik Özellikleri ve Detayları

Lg G7 Thinq modelini yakın zamanda piyasaya sürecek, ancak bundan önce Lg G7 Thinq modelinin teknik özellikleri belli olmuş durumda, buna Lg G7 Thinq modelinde diğer modellerden farklı olarak önemli bir özellik yer alıyor.

Lg G7 Thinq Teknik Özellikleri

Buna göre, LG G7 modelinde, klasik bir Lcd paneli yerine, M-LCD ekran kullanılacağı belirtiliyor, M-Lcd ekranın en büyük özelliği ise, klasik bir Lcd ekrana göre, %35 daha az enerji harcaması. Bu durumda LG G7 bataryası önemli ölçüde kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.

M-LCD Ekran Nedir, Lcd Ekrandan Farkı Nedir?

Lg G7 Thinq modelinin ekran büyüklüğü 19.5:9 en boy oranına sahip, 6 inç olarak tasarlanmış ve işlemci olarak Snapdragon 845 işlemciye sahip. Cihazda 4-6 Gb Ram bellek ve 64-128 GB dahili depolama seçeneği yer alıyor.

Lg G7 Thinq özellikleri

Lg G7 Thinq modelinde kablosuz şarj özelliğininde bulunması muhtemel görünüyor. Lg G7 Thinq modelinin batarya kapasitesi ise, 3000 mAh gücünde olması bekleniyor.

Lg G7 Thinq modelinde, neredeyse hiç bir çerçeve bulunmuyor ve cihazda 16 MP çift kamera bulunuyor. Bu iki kamera altında ise, parmak izi sensörü konumlandırılmış ve bu kolay bir kullanım sağlıyor. Lg G7 Thinq modelinde USB Type-C teknolojisi kullanılmış ve buda cihazın çok hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. Ayrıca Lg G7 Thinq modelinde 3.5 mm kulaklık girişi de yer almakta.

 

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!