Anasayfa » Etiket Arşivi: whatsapp

Etiket Arşivi: whatsapp

Whatsapp Web Çıkış

web whatsapp çıkış yapma

WhatsApp Web sisteminden çıkış yapmak için yapılması gerekenler nelerdir? Web üzerinden açtığınız WhatsApp Web oturumunuzu kapatmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır, bu yazıda size WhatsApp Web için nasıl çıkış yapılır ve bilmeniz gerekenleri anlatmaya çalıştık. WhatsApp Web bildiğiniz gibi, mobil telefonlarda bulunan WhatsApp uygulamasının bilgisayardan kullanılması için geliştirilmiş olan ve Web arayüzü ile cep telefonunuz aracılığı ile entegre ... Devamını Oku »

Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

web whatsapp çıkış yapma

WhatsApp Web, uygulamayı bilgisayardan bir tarayıcı ile kullanmanız için servise sokulan bir hizmettir, daha önceki yazılarımızda WhatsApp Web nedir ve nasıl kullanılır detaylı bir şekilde anlatmıştık. Bazı kullanıcıların merak ettiği bir konuda bu hizmetin nasıl iptal edileceğidir, hemen söyleyelim bu hizmet sizin aktif etmeniz ile kullanılan ve dilediğinizde yani istemediğinizde kullanılamayacak bir servis olduğundan iptal edilmesi gibi bir durum söz ... Devamını Oku »

Whatsapp’ta Silinen Mesajlar Nereye Gidiyor

whatsapp silinen mesajlar

WhatsApp silinen mesajlar, kalıcı olarak siliniyor mu yoksa, bu mesajları daha sonra bir şekilde geri getirebiliyormuyuz? WhatsApp’ta silinen mesajların nereye gittiği konusunda bilgilendirme yazımıza gözatabilirsiniz. WhatsApp’ta silinen mesajlar eğer siz gönderdiyseniz karşı taraftanda siliniyor, bu durumda karşı tarafta sizin mesajlarınızı okuyamıyor veya okuduysa da siliniyor. Sohbet mesajlarınız ise, karşılıklı olarak yedekleniyor ve eğer siz yedekleme yapmadıysanız eğer bu mesajlar kalıcı ... Devamını Oku »

Whatsapp Durum Görme Gizleme | Gizlice Duruma Bakmak | 100 % Çalışıyor

whatsapp duruma gizlice bakma

WhatsApp’ta gizlice duruma nasıl bakılır? karşı taraf yani durumu paylaşan görmeden paylaştığı durumu görmek mümkün mü? Whatsapp durumu gizliden görmek mümkün oluyor, hemde herhangi bir yazılım yada uygulamaya gerek kalmadan, WhatsApp içinde yapacağınız bir ayar ile bunu yapabilirsiniz. Whatsapp Duruma Bakıp Görünmemek WhatsApp’ta durum paylaşan kişi tarafından eğer ayarlanmamışsa, bu durumu gören herkesi listeden görebilir. Yani durumuna bakanları görülür. WhatsApp ... Devamını Oku »

Whatsapp Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor

whatsapp mesaj gitmiyor

WhatsApp mesaj gitmeme ve ekranda saat çıkma sorunu neden kaynaklanır? Bu sorunun çözümü için ne yapmak lazım? Bu yazımızda olası mesaj gitmemesi, gönderilememesi sorunlarına çözüm yolları verilmektedir. WhatsApp üzerinden mesaj gönderme konusunda bir sorun yaşıyor olabilirsiniz, gönderdiğiniz mesajlar karşıy aulaşmıyor ve mesajınızın yanında bir saat simgesi çıkıyorsa, bu sorunu yaşıyor olduğunuzu anlarsınız. Peki WhatsApp mesaj gönderememe sorunu nasıl çözülür? Bu ... Devamını Oku »

WhatsApp Web Kod Nedir | Telefondan WhatsApp Web Qr Kodu Çıkmıyor

whatsapp karekod yenileme

WhatsApp Karekod ile Giriş ve Qr Kodu sorunları WhatsApp uygulamasını cep telefonlarının dışında dilerseniz, Web sayfası üzerinden de kullanabilirsiniz. WhatsApp Web özelliği sayesinde cep telefonunuzda kurulu olan uygulama ile taratarak, eşleştirebilir ve bilgisayardan da Web sayfası üzerinden WhatsApp uygulamasını açabilirsiniz. Web WhatsAppkullanmak için yapmanız gereken şey, bilgisayardan bir web tarayıcı açmak ve ardından web.whatsapp adresine girmek, bu işlemi yaptığınızda ekranda ... Devamını Oku »

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirmek

whatsapp yedekleme

WhatsApp Silinen Mesajı Geri Alma WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp uygulamasında bir şekilde silinmiş olan mesajları tekrar okumak ve görüntülemek isterseniz ne yapmanız gerekir? Bu durum ile ilgili olarak ne yapmanız gerektiğini anlatmak için bu yazıdan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbetleriniz veya gruplarda yapmış olduğunuz yazışmalarınız silindiyse, bunları geri getirmeniz için bir kaç yöntem vardır. Normal şartlarda WhatsApp uygulamasında ... Devamını Oku »

WhatsApp Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir

whatsapp numara değiştirme

WhatsApp hesabınızda mevcut telefon numaranızı nasıl değiştirebilirsiniz? WhatsApp numara değiştime nasıl yapılır?  WhatsApp uygulamasında ilk kurulumda verdiğiniz ve sms ile onayladığınız telefon numarasını daha sonradan değiştirebilirsiniz. WhatsApp Telefon değiştirme işlemi nasıl yapılır? Bu işlem için yapılması gerekenleri resimli olarak aşağıdaki yönergelerden takip edebilirsiniz. WhatsApp Uygulamasında Telefon Değişikliği Uygulamayı kurduğunuz telefon numaranızı bir şekilde değiştirdiniz ve yeni telefon numaranızı WhatsApp uygulamasına ... Devamını Oku »

Whatsapp Durumunda Youtube Videosu Nasıl Paylaşılır

whatsapp durum paylaşma

Whatsapp duruma youtube video ekleme işlemi nasıl yapılır? Whatsapp durumunuzda Youtube videosu paylaşabilirsiniz, Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp durumunuzda 24 saat kalacak şekilde, Youtube üzerinde yayınlanan bir videoyu paylaşabilirsiniz. Whatsapp’ta bunu yapmak oldukça kolay ve basittir. Whatsapp durumunuzda bir Youtube videosu paylaşmak için, yapmanız gereken tek şey; Youtube’den paylaşmak istediğiniz videodaki paylaş simgesine tıklamak. Daha sonra seçenekler arasında yer alan Whatsapp ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!