Etiket Arşivi: sim kart

Lg q6 Sim Kart Takma

Lg q6 sim kart takma

LG’nin yeni modeli olan Lg q6 sim kart nasıl takılır, sim yuvası nerede, hangi sim kartı destekliyor, bu yazıda bulabilirsiniz. Aşağıda resimli olarak Lg q6’ya nasıl sim kart takılabilir bulabilirsiniz. Lg q6 sim kart yuvası cihazın sol alt kısmında yer alır. Burada sim kartı tutması için bir aparat yer alır ve bu aparatı çıkartmanız ve sim kartı taktıktan sonra yerine yerleştirmeniz gerekmektedir. ... Devamını Oku »

eSIM Nedir Ne işe yarar? | e-SIM Özellikleri

eSIM nedir

eSIM Nedir Ne işe yarar? eSIM nedir, ne işe yarar, hangi ülkelerde ve hangi telefonlarda kullanılır? eSIM teknoloji hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Uzun yıllar içinde teknolojik gelişmeler içinde belki de değişmeyen tek şey, mobil bağlantı için gerekli olan bir SIM kart’tır. Ancak Google tarafından piyasaya sürülen Pixel 2 modelinde SIM kart yuvası bulunmuyor, peki bu tam olarak nasıl oluyor? ... Devamını Oku »

Htc 10 sim kart nasıl takılır

Htc 10 sim takma

Htc 10 Sim Kart Takma Htc 10 sim kart nasıl takılır? Cihaz hangi sim karı kullanıyor? Htc 10 sim takma ve sökme için aşağıdaki resimli anlatımlardan yararlanarak, cihaza uygun sim kartı takabilirsiniz. Cihaza sim kart takmadan önce cihazı kapatınız, ardından sim takma işlemine geçiniz. Htc 10 modelinde sim kart bir tepsi içinde kullanılır, cihaza sim kart takabilmek için bu tepsiyi ... Devamını Oku »

Htc one v sim kart takma

Htc one v sim kart

Htc one v Sim nasıl takılır? Htc one v sim kart nasıl takılır? Hangi sim kartı destekler? Cihaza sim kart takmak için aşağıdaki resimli anlatımdan yararlanın. Htc one v modeli sim kart yuvası, cihaz alt kısmında bir koruma altında yer alır.Cihazın alt kısmında yer alan koruma kapaklı bir şekilde Sim kart ve Mikro Sd kartı muhafaza eder. Alttaki şekilde görüldüğü ... Devamını Oku »

Huawei Gr5 sim kart nasıl takılır

Huawei Gr5 Sim kart takma Huawei Gr5 hangi sim kartı destekler, bu cihaza sim kartı nasıl takabilirim? Huawei Gr5 modeline sim kart takmak için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız. Huawei Gr5 modeli hem çift sim kartılı hemde tek sim kartlı modelleri bulunmaktadır, cihazın özelliklerine göre Micro sim ve Nano sim kart kullanmalısınız. Çift sim kartlı modellerde bir sim kart yuvasında Micro Sd ... Devamını Oku »

Vodafone 4.5g sim kart ücreti

Vodafone 4.5g sim kart ücreti ne kadar? Vodafone 4.5g sim kartı nereden ve nasıl değiştirebilirim, ücreti nedir, Vodafone 4.5g uyumlu sim kart ücretlimi? Vodafone 4.5g sim kart değiştirme ile ilgili bilgilendirme yazımızı okuyabilirsiniz. Vodafone 4.5g Sim kart ücretlimidir? Vodafone 4.5g uyumlu sim kartları şartlı olarak ücretsiz olarak vermektedir, Sim kartı değiştirmeye gittiğinizde, eğer son 1 ay içinde kullanmış olduğunuz telefon ... Devamını Oku »

Sim Kart boyutları ve çeşitleri | Mini | Mikro | Nano

Sim Kart boyutları ve çeşitleri Sim kart ölçüleri ve boyları, Sim kart çeşitleri nelerdir? Sim kartlar ilk çıkışından bu yana, oldukça hızlı bir evrim geçirmiştir. Günümüzde Normal, Mini, Mikro ve nano olmak üzere 4 adet sim kart kullanılır. İlk olarak Full size dediğimiz sim kart varken , bugün nano sim kartlar kullanılmaktadır. Şimdi kullanılan tüm sim kartları ve boyutlarını ölçüleri ... Devamını Oku »

Lenovo p70 sim kart takma

Lenovo p70 sim kart nasıl takılır? Lenovo P70 modeline sim kart nasıl takılır? Lenovo P70’e sim kart takmak için, aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz. lenovo p70 Mikro sim kartı destekler, cihaza uygun olan sim kartı takmalısınız. Keserek yada sim kart adaptörü ile takacağınız sim kart cihaza ve içindeki verilere zarar verebileceği için, mobil operatörünüzden cüzi bir miktara uygun boyutlarda sim kart temin ... Devamını Oku »

Sim kart çeşitleri | Boyutları ve Tipleri

Sim kart çeşitleri nelerdir? Sim kartlar ilk çıkış tarihlerinden bu yana, giderek küçülmüş ve bugün nano diye tabir ettiğimiz boyuta gelmişlerdir. Ancak her telefon yapısı ve üretim özelliklerine göre farklı sim kart tiplerini desteklerler. Bu sebeple satın aldığınız cihazın hangi tip sim kartı desteklediğini bilmeniz veya öğrenmeniz gerekir. Bloğumuzda, çeşitli markalara ait telefonların, hangi simi desteklediklerine ait yazıl ve yardım ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note 5 sim kart takma

Samsung Galaxy Note 5 sim kart nasıl takılır? Samsung Galaxy Note 5 cihaza sim kart takmak için aşağıdaki işlemleri uygulayın.  Samsung Note 5 sim kart girişi nerede? Note 5 modelinde cihazın sol üst bölümünde bulunur. Galaxy note 4 ün aksine kapağın altında değil, üst bölümünde bulunur. Bu durum Galaxy s6 ve s6 Edge içindegeçerlidir. Samsung Galaxy Note 5 için sim ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!