Anasayfa » Etiket Arşivi: samsung

Etiket Arşivi: samsung

Samsung Galaxy A6 Ekran Özellikleri

samsung marka

Bir çok yeni telefon daha piyasaya çıkmadan özellikleri, sızmaya başlıyor, nihayet telefon lansmanı yapıldığında, bu bilgilerinde ne kadar doğru olduklarını görebiliyoruz. Bu telefonlardan bir tanesi de piyasaya çıkmaya hazırlanan Samsung Galaxy A6 modeli, bu model aynı zamanda daha büyük ekrana sahip Galaxy A6+ ile birlikte piyasa çıkmaya hazırlanıyor. Peki yakında kullanıcılara sunulacak olan Samsung Galaxy A6 modelinin ekran özellikleri ne ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy X Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy X Katlanabilir mi? Samsung Galaxy X özellikleri nelerdir? Katlanabilir ya da eğilip bükülebilir bir telefon mu olacak? Samsung Galaxy X ne zaman piyasaya çıkacak? Tüm bu soruları merek edenler için belkide bir kaç ipuçu verebiliriz. Son günler oldukça sık duymaya başladığımız bir bilgi, Samsung, ilk katlanabilir telefon modeli olan Galaxy X modeli hakkında. Samsung Galaxy X, ne zaman ... Devamını Oku »

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderemiyorum & Kesin Çözümü

7000'e mesaj gitmedi

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderememe Çözümü Samsung Galaxy j7 vey J7 Prime ile Vodafone 7000’e ya da Turkcell 2222’ye mesaj atamıyor veya gönderemiyor musunuz? 4 Haneli kısa numaralara mesaj göndermede yaşadığınız bu sıkıntının çözümü aslında oldukça kolay. Samsung Android sürümünde yapılacak bir ayar sorunu çözecektir.Kullanıcıları korumak amacıyla yapılan bu ayar, karşınıza çıktığında yapılan bir değişiklik sonucu ortaya çıkan bir ... Devamını Oku »

Samsung C5 Rehber Aktarma

Samsung C5 Rehber Aktarma Samsung C5 cihaz  rehberi nasıl aktarılır? Bu işlem için bir çok uygulama yada farklı yöntem bulunur. Samsung C5 Rehberi aktarmak için, cihaz içinden ya da sim kart üzerinden bir işlem yapmanız gereklidir. Samsung C5 model bir telefona rehberinizi aktarmak için Samsung resmi uygulamasını kullanabilirsiniz, bu durumda cihaz içerğiniz dilerseniz, tabi ki ve rehberiniz dahil olmak üzere cihazdan cihaza ... Devamını Oku »

samsung c5 arka kapak nasıl açılır

Samsung c5 arka kapak nasıl açılır? Samsung C5 modelinin arka kapağı sökülüyor mu? Samsung serisinde bir çok modelde arka kapak sökülemez olarak üretilmektedir, C5 modeli de bunlardan biridir, Samsung C5, bataryası sökülememektedir, bu şekilde üretilmiştir. Bataryası cihazdan sökülemediği için, arka kapağın çıkması söz konusu değildir. Samsung C5 modelinin arka kapağının sökülmesi mümkün değildir. Devamını Oku »

Samsung s8 ekranı kaç inç

samsung s8 ekran boyu

Samsung S8 ve Plus ekranı kaç inch? Samsung Galaxy S8 ekran özellikleri ve ekran boyu kaç inç olacak? Samsung Galaxy S serisinin yeni telefonu S8 ve S8 Plus 2017 yılında piyasaya çıktı. Ekran boyutları kaç inç olarak tasarlandı. Telefon boyutları ve ekran boyutu ne oldu. Samsung Galaxy S8’de ekran beklenenin aksine biraz büyük olarak tasarlanmış durumda. Galaxy S8 modelinde Ekran ... Devamını Oku »

4.5 G görüntülü görüşme yapan android telefonlar

4.5 g görüntülü görüşme

3G ve 4.5 G Şebeke üzerinden görüntülü arama yapan telefonlar Mevcut tarifeniz üzerinden 3g veya 4.5G üzerinden yani şebeke üzerinden herhangi bir uygulama veya programa ihtiyaç duymadan, görüntülü görüşme yapabilen telefonlar hangileridir. Bu yazıda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapabileceğiniz telefon marka ve modelleri bulabilirsiniz. Şebek üzerinden 4.5 G ile görüntülü görüşme yapan telefonlar sadece Samsung markalı telefonlardır, sebebi ise hat ... Devamını Oku »

Konum nasıl atılır Samsung

Samsung cihazdan konum nasıl atılır? Samsung marka bir telefondan konum bilgisi nasıl gönderilir, bir cihaza ait konum bilgisi nasıl gönderilir, öncelikle belirtmek gerekirse bir konum bilgisi gönderme işleminde cihaz marka veya modeli etkili değildir, eğer cihazda yerleşik bir Gps alıcı bulunuyor ise ki bir çok yeni nesil akıllı telefonda bulunur, konum bilgisi çeşitli uygulamalar ile karşı tarafa gönderilebilir. Bu uygulamaların ... Devamını Oku »

Samsung j1 j2 j3 j5 ve j7 ekran resmi nasıl çekilir

Samsung J serisi telefonlarda ekran resmi nasıl çekilir? Samsung J serisinde ekran resmi/fotografı çekme için yapılması gereken işlem nedir, kolayca ekran resmini nasıl çekebilirim? Samsung Galaxy J serisinde ekran resmini çekmek için basit bir tuş kombinasyonundan yararlabailirsiniz. Samsung Galaxy J1, j2, j3, j5 ve j7 modellerinde ekran resmini çekme işlemi aynı şekilde yapılır, ekran fotografı çekme işlemi aşağıda anlatılmaktadır. Samsung ... Devamını Oku »

Şarjım çok çabuk bitiyor | Samsung

Şarjım çok çabuk bitiyor | Samsung A Serisi ve S serisi Samsung cihazınızın şarjı çok çabuk bitiyorsa ne yapabilirsiniz? Samsung A serisi A3, A5, A7 ve A8 g,b, modellerinde yada S serisi S3, S4, S5, S7 gibi yada note serisi olabilir, Samsung tarafından son günlerde popüler olan J serisi telefonları J1, J3, J5 modelleri içinde geçerli olan bu ipuçları ile ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!