Anasayfa » Etiket Arşivi: avea

Etiket Arşivi: avea

Türk Telekom Gizli Numara Engelleme

türk telekom numara engelleme

Türk Telekom için gizli ve özel numara engelleme işlemi en kolay bir şekilde nasıl yapılır? Cep telefonunuzdan özel veya gizli numaradan arayarak rahatsız edenler mi var? Rahatsız edilmek istemiyorsanız, sizi arayan gizli/özel numaraları engelleyebilirsiniz. Bu makalede sadece Türk Telekom (Avea) aboneleri için yapılması gerekenler anlatılmaktadır.  Türk Telekom müşterileri için, arayan numarayı engelleme nasıl yapılır? Eski ismiyle Avea, yeni ismiyle Türk ... Devamını Oku »

Avea Borç sorgulaması

Avea Borç sorgulaması nasıl yapılır? Avea yeni adıyla Türk telekom borç sorgulaması nasıl yapılır? Avea borcumu nereden öğrenebilirim, güncel fatura bilgime internetten nasıl ulaşabilirim? Avea borç sorgulamasının birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Avea aboneleri için borç sorgulaması bir çok platformda yapılabilmektedir. Avea borç sorgulama işlemi aşağıdaki platformlar üzerinden yapılabilmektedir. Avea Borç Sorgulama Avea Borcunuzu E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz, E-Devlet şifreniz varsa, giriş ... Devamını Oku »

Avea 4.5G uyumlu cihazlar

Avea 4.5G uyumlu cihazlar Avea müşterileri için 4.5 uyumlu cihazların listesi, Avea Türk telekom 4.5G hizmetinden yararlanmak için gerekli olan cihazları öğrenebilmeniz için gerekli olan cihazların listesini görebilirsiniz. 1 nisan 2016 tarihinde yürürliğe girecek olan cihazları, marka ve modellerine göre öğrenebilmeniz mümkün, buna göre öğrenmek istediğiniz markanın hangi modelleri 4.5G uyumlu olup olmadığını aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Avea Türk telekom 4.5G ... Devamını Oku »

Avea 4.5G açma

Avea 4.5G açma Avea 4.5G Sim kart uyumluluğu sorgulama ve geçiş talebi yapmak için ne yapmalıyım. Avea 4.5G’ye geçiş için işlemler nasıl yapılır? Avea 4.5G hizmeti için sim kart sorgulaması nasıl yapılır? 1 Nisan 2016 tarihinde Türkiyede 4.5G hizmeti verilmeye başlanacak, mobil operatörler ise bu tarihten önce bu hizmetten yararlanmak isteyen abonelerinden talep almaya başladılar. Avea yeni ismi ile Türk ... Devamını Oku »

Avea 4.5g ayarları android

Android için Avea 4.5G ayarları Android işletim sistemi olan bir telefon için Avea aboneleri için 4.5G ayarları nasıl yapılır? Android bir telefondan Avea 4.5G internete nasıl bağlanabilirim? Avea internete Android telefonumdan nasıl bağlanacağım? Avea ve Android için gerekli ayarlar nelerdir ve nasıl yapılır? Avea internet ayarları Android Android kullanıyorsanız ve Avea mobil operatöründen hizmet almaktaysanız, 4.5G hizmetini almak için, öncelikle ... Devamını Oku »

Avea 4.5G açma

Avea 4.5G açma Avea 4.5G nasıl açılır? 4.5G Avea abonelik işlemleri nasıl yapılır? Telefonumdan 4.5G ayarları nasıl yapılıyor? Avea 4.5G ayarları ve 4.5G açma işlemi nasıl yapılır? Avea aboneleri olanlar için 4.5G servisinden yararlanmaları için yapmaları gerekenler nelerdir? Avea 4.5G ayarları Avea aboneleri için 4.5G ayarları ve bu hizmetten yararlanmak için için yapmanız gerekenler şu şekildedir. İlk olarak bir abonelik ... Devamını Oku »

Turkcell ve Avea gizliye kapatma nasıl yapılır

Turkcell ve Avea gizliye kapatma işlemi yapma Turkcell ve Avea aboneleri için gizli numaradan gelen çağrıları engelleme işlemi nasıl yapılır? Turkcell ve Avea özel numara kapatma işlemi yapma nasıl oluyor? Turkcell ve Avea özel numara engellemesi nasıl yapılmaktadır. Turkcell ve Avea gizliye kapatma işlemi için yapmanız gereken sadece basit bir işlemdir. Telefonun, tuş çevirme ekranında *253# tuşlayıp “YES”e basarak servisten yararlanmaya başlayabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Avea numara engelleme

Avea numara engelleme Avea numara engelleme hizmetini nasıl kullanabilirim? Çağrı engelleme nasıl yapılır? Avea numara engellemek istiyorum, avea umara engelleme nasıl yapılır? Avea’da gelen numarayı nasıl engelleyebilirim. Avea istenmeyen numara engelleme hizmeti açmak için gerekenler. Avea istenmeyen no engelleme listesi oluşturmak için ne yapılmalı. Avea Numara engelleme listesi Avea numara engelleme hizmetini kullanacaksanız, öncelikle bu hizmeti, müşteri hizmetlerinden açtırmanız gereklidir, ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!