Anasayfa » Etiket Arşivi: apple

Etiket Arşivi: apple

iCloud ile İphone Yedekleme | Rehber ve Tüm Cihaz

iphone yedekleme

Bir İphone cihazın yedeğini almak için hangi yol izlenmelidir. Bir İphone cihazda yedek almanın birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler içinde rehber ve resimler dahil tüm cihazın bir kopyası yedek alınabilir. Bunun için en çok kullanılan iki seçenek yer alır. İphone cihazınızın yedeğini almak için iCloud yada iTunes’i kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemin farkı vardır. İcloud ile alınan yedek, bulut depolamada ... Devamını Oku »

Apple ARKit nedir | Ne İşe Yarar | Nasıl Çalışır

ARKit nedir

Apple ARKit Nedir? ARKit nedir, nasıl çalışır? Hangi İos ve İphone modelinde var? Apple Arkit AR tam olarak nedir ve ne işe yarar? Apple, sanal çalışmalar üzerine yapmış “arttırılmış gerçeklik”  ürünüdür. Google ve Samsung gibi şirketlerin sanal gerçeklik üzerine yapmış olduğu çalışmaların gerisinde kalmak istemeyen Apple, yeni teknolojisini WWDC  etkinliğinde ortaya çıkardı. Apple tarafından yapılan bu çalışma, sanal gerçeklik değil, ... Devamını Oku »

İphone 6 ve İphone7 | Rehberi Gmail’e Yedekleme

İphone saptanmış hesap

İphone cihaz nasıl yedeklenir? İphone cihazda yer alan, kişilerinizi yani rehberinizi kolayca Gmail hesabınıza yedekleyebilirsiniz, bunun için aşağıdaki işlemleri uygulayınız. Gmail hesabınızda kişilerim klasörü altında, rehberiniz yedeklenecektir. İphone 6, İphone 7 veya İphone 7 Plus olabilir  veya İphone 6s modeli farketmez, İphone cihazlarda, rehberinizi Gmail hesabınıza yedekleme yapmak istiyorsanız, bunu oldukça basit bir işlem adımı ile gerçekleştirebilirsiniz. İphone cihazda yedekleme ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!